19.4.2019 | Svátek má RostislavDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


RUSKO: Strašidlo barevné revoluceŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 125, poslední: 30.12. 2008 13:06, přehled diskusí

Re: Soudruhu Pasáčku, pojedeš brzy domů !:
Autor: Pasáček koz ve Vermontu Datum: 29.12.2008 15:22

Pane Největší Vlastenče, prosím abyste mi netykal a neosloval mě soudruhu. Nejsem členem Vaší strany, ani kozy jsme spolu nepásli !   Děkuji.

Vito,:
Autor: Fafa Datum: 29.12.2008 15:03

s tim hodnocenim 90.let dnesnimi Rusy mate zrejme pravdu, i mne to moji znami z Ruska tak predkladaji.

Dovolte mi ale, abych vam pripomenul, ze Nemci pred 70 lety taky povazovali Vymarskou republiku za ostudny slaby moment, kdy si Nemecko a Nemci sami nevladli a velka vetsina Nemcu v roce 1938 taky fandila mlademu kancleri, ktery je vytahl z ekonomicke krize a vratil Nemecku respekt v mezinarodnim spolecenstvi.   

Re: Za Velké vlastenecké války sovětští lidé umírali,:
Autor: ps Datum: 29.12.2008 14:53

Pokud chceš aby někdo reagoval k věci tak by ses tím měl řídit taky a neblít neustále ty své slavjanofilské kecy bez ohledu na téma.

Svetaci::
Autor: Fafa Datum: 29.12.2008 14:48

snad jenom dve poznamky. Jednak ty zakony zavadel president Bush, ne majitel pivovaru Busch. A hlavne skoro by se zdalo, ze 20.ledna odejde president Bush do duchodu a jeho nastupce nema v umyslu jej jmenovat premierem. ;-P

Re: Za Velké vlastenecké války sovětští lidé umírali,:
Autor: vita Datum: 29.12.2008 14:18

Zejména pak ti na okupovaném území...

Jste, ps, tak blbé, že nepoznáte smysl přečteného textu? KDE asi tak mohli maratovští ýbrmenšové předvést své "kvality" a vztah k porobeným untrmenšům a steppenvolku?

Nechcete příště drobátko popřemýšlšt, než se vrhnete na můj příspěvek? Všimněte si, že stále ještě připouštím, že jste toho schopno...

Re: Fištejne,Fištejne:
Autor: Vodička-sapér Datum: 29.12.2008 14:18

Pan  J.Fištejn  vidí  zítřky   Ruska, ke kterému,jak všichni víme, není divu, má  víc  než vřelý vztah, trochu  zbytečně  pesimisticky. Pro samý pláč  nad jeho smutnou budoucností, úplně zapomněl na velkou a silnou opozici, vedenou legendárním demokratem Garri  Kasparovem, ten jedině, na rozdíl od jeho předchůdců,  Jelcinových favoritů,  Berezovského A Guziňského, zná dobré matové tahy, jak na judistu  Putina  vyzrát a ruský národ přivést na  jedinou,  správnou cestu. To, že J. Fištejn,  ve své analýze a chmurné věštbě,  v obrázku současného Ruska, vůbec nepočítá s  geniálními rošádami  G. Kasparova a s jejich samozřejmou, masovou,  podporou  ruských lidí od Moskvy až po Vladivostok, od mužika až po oligarchu, nepatrně snižuje hodnotu, jinak, jako vždy,vysoce informativního, sériózniho, nezaujatého, přímo vědeckého rozboru, dnešní  a budoucí situace v rozlehlé ruské říši.

Re: Fištejnovy starosti:
Autor: politik PEPEK VYSKOC Datum: 29.12.2008 13:41

:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Re: fistejn a zbytek:
Autor: eskymák Datum: 29.12.2008 13:32

J.R. víš kdo ovládá ndpoloviční většinu hospodářství na naší zemi?Pokud nejsi žid ,tak si to nastuduj a budeš vědět ,kdo za krizi vězí.Přeji k Novému roku brzké prokouknutí.

Re: Za Velké vlastenecké války sovětští lidé umírali,:
Autor: ps Datum: 29.12.2008 13:17

Taky jim nic jiného nezbývalo než umírat za stalina, když měli v zádech NKVD. Kdo ustoupil dostal kulku od nějakého vity s rudou páskou na rukávu.

Fištejne,Fištejne:
Autor: světáci Datum: 29.12.2008 13:17

vždyť nám neříkáte nic nového.To ,že krize v USA je a pomalu přechází v krizi systémovou už víme několik měsíců, že tam (v USA) už Busch zavedl ty samé zákony už před několika lety na základě nepřátel"" teroristů"" už jen z podezření) to víme také, a vy nám nyní přicházíte s tím samým z Ruska,Kde jste s odpoštěním chrápal.Doufám ,že vám tohle může zaplatit jen ......

Re: Rusko:
Autor: Marat Datum: 29.12.2008 13:12

Jiříku,zřejmě jste nikdy neslyšel o hrabivosti socdemáku.On Paroubek si se Zuzanou také nahrabali a hrabe i nyní s Petrou.

Jste vy to zvláštní lidé v těch Čechách.Vždy vám vadí hříchy jen někoho a u těch kterým fandíte,vás už jejích hříchy nezajimají,nechcete je vidět a nechcete o ních ani slyšet.Hříchy těch které milujete a kterým fandíte nepřipustíte,to by potřísnilo ty vaše modly a to přece ve své mravopočestnosti nedopustíte.

Opravdu věříte tomu,že Paroubek a spol myslí jen a jen na vaše blaho? Že mu jde jen o blaho chudých a dělnické třídy? Že proto tak touží po moci a je ochoten vás,celí stát zatáhnout do bažiny? Vůbec by ste neměli mít volební právo.

Za Velké vlastenecké války sovětští lidé umírali,:
Autor: vita Datum: 29.12.2008 13:11

aby takoví náckové a übermenschové, jako je Marat, dostali po čumáku. Bohužel jich nepobili dost.

Bojovali a umírali i takoví, kteří původně za Stalina bojovat nechtěli - ale übermenschové jim ukázali, že furt je lepší být poddaný SSSR než otrok Třetí Říše ovládaný nějakým maratem.

Vás já dobře znám:
Autor: Rudolph Datum: 29.12.2008 13:03

Vás já dobře znám. Vy tady vedete profi informační válku, to není špionážní román, to je každodenní praxe. Jste úplně normální astroturfer. Jestli někoho potřebujete, možná bysme se na vedlejšák dohodli ;-P

Re: Porotní soudy:
Autor: Marat Datum: 29.12.2008 13:02

Ravnagorac,zřejmě nejste sto pochopit,že Rusko usiluje o své zvětšení na úkor jiných.Proč to máte za zlé  Německu,když u Ruska si to pochvalujete?

Re: Věci, které píše pan Fištejn,:
Autor: Marat Datum: 29.12.2008 12:58

Nebyl to Ivan Veliký,nybrž Petr Veliký. A na kostech ruských lidí se stavělo vždy a jak to vypadá bude stavět i v budoucnu.I všechny stavby socialismu a komunismu mají v základech kosti ruských otroku.Jenže ruští lidé budou klidně umírat při vědomí,že je zase jejích Ruská otčina o kus větší. Vždyť i za II. svět. války rádí bojovalia a umírali za Stalina a větší mátušku Rus.

Re: Porotní soudy:
Autor: Plch Datum: 29.12.2008 12:50

Rusofilní blbe.

Re: To zas bude v postsovětsko-sovětském Rusku politických procesů, imperia-:
Autor: Plch Datum: 29.12.2008 12:49

On ne, ale Vy.

Soudruh Putin drží slovo:
Autor: Plch Datum: 29.12.2008 12:48

Soudruh Putin je čestný člověk. Na jeho slova je spoleh. Soudruh Putin nařídil, a jeho blahodárná opatření na ochranu vlasti a prosperity jeho občanů byla podle jeho moudrého přání odhlasovaná.

Ale hlavně že zdejší blbečci nezmeškají ani jednu příležitost k hysterickým výpadům proti dirigistickým diktátům z Bruselu! ;-D

Re: Rusko:
Autor: karel-smichov Datum: 29.12.2008 12:45

Pokud mluvíte o východu tak s p.Paroubkem je i p.Klaus >-

To navázání už probíhá..:
Autor: vita Datum: 29.12.2008 12:40

Jenom halt trvá pár let než se ropovod postaví (spíš položí, že). Východosibiřský ropovod se staví už několik let a větev do Číny má být zprovozněna jako první. Nakonec - k Pacifiku je to celkem daleko a vydělávat si na sebe ten ropovod musí.

Re: Věci, které píše pan Fištejn,:
Autor: ps Datum: 29.12.2008 12:39

Myslíš Petra Velikého.

Dovoluji si vás upozornit, že:
Autor: I: Datum: 29.12.2008 12:33

 jste si tak poprskal monitor, že jste neviděl na  interpunkci a přehlédl i gramatiku. Inu, po flašce vodky se to stane.

Re: Rusko:
Autor: I: Datum: 29.12.2008 12:31

Naprostý souhlas, odpovídá mé zkušenosti z R.

Člověče, vždyť vy pomlouváte Sovětský svaz! Za to bylo ještě nedávno 10 let:
Autor: Saša Datum: 29.12.2008 12:27

- v lágru (stejně jako ZA NIC). SAMODĚRŽAVÍ SI ROZVRACET NEDÁME!!!(Y)

Re: Věci, které píše pan Fištejn,:
Autor: I: Datum: 29.12.2008 12:26

A podobně lze příznivě hodnotit Stalina, který z hladového obra na hliněných nohou udělal svět. mocnost, a Ivan Velikého, který na kostech mužiků  postavil Petrohrad. V obřích projektech za cenu životů milionů  lidí má přece Rusko tradici, a Putin na ni navazuje. Kdo trochu Solženicyna zná, tak ho jeho obdiv k silnému diktátorovi nepřekvapí.

Re: Fištejnovy starosti:
Autor: ps Datum: 29.12.2008 12:23

zajímalo by mě odkud taková zrůdička jako ty vylezla? Nejpravděpodobnější je že Žáček otevřel nějaký  prastarý archív  a tam našel tebe, mumifikovaného bolševika. SLovník, názory a i ta primitivní propaganda je vystřižená ne jak z padesátých ale třicátých let. Ještě se začni ohánět tím okřídleným "ruce pryč od moskvy". Vzhledem k tomu, že chápu, že ty nemáš čas sledovat zpravodajství, protože ti většinu času zabere plivání jedu na NP a Lidovkách a modlení k putinově obrázku ti sděluji, že hodnocení dopadů krize v ČR jsou plná média. Jestli ty chceš číst pouze demagogické žvásty tak si čti Haló noviny nebo nějaký oficiální ruský zpravodajský web ale v této zemi pořád žijí lidé, kteří si rádi přečtou objektivní a zasvěcený článek, například od pana Fištejna.

Re: To zas bude v postsovětsko-sovětském Rusku politických procesů, imperia-:
Autor: Kodl Datum: 29.12.2008 12:22

Vy jste tak hloupý už od narození?8-o

Re: nedovedu si moc představit Rusy:
Autor: I: Datum: 29.12.2008 12:19

Přečtěte si ještě jednou ten článek. Říkáte totiž jinými slovy to, co Fištejn. O boji Rusů za demokracii tam  moc není. 

Čína má šanci vydělat.:
Autor: Tino Datum: 29.12.2008 12:05

Ekonomický stav Ruska může donutit tuhle energetickou mocnost ke kroku navázání se na Čínu. Čína potřebuje zoufale energetické zdroje a energovody z Ruska by ji mohly vytrhnout trn z paty.

Čína sice prožívá také silnou krizi, ale má dost drastických a v Číně přijatelných metod, jak v krizi nepodlehnout. V Číně není problém překonat i hladomory a potlačit občanský protest. Takže po napojení na energovody se stane ekonomicky nejsilnější mocností s diktátorskými metodami.

Zda si to Moskva - Putin uvědomuje natolik, aby nepodlehli hospodářsky Číně, to je otázka.

Kolik že to u nás žije už asiatů?:-/

To zas bude v postsovětsko-sovětském Rusku politických procesů, imperia-:
Autor: vox populi Datum: 29.12.2008 11:52

listických agentů, záškodníků a sabotérů, nových zlepšovatelů Lisenků (socialisticko-komunistických Chlestakovů). Ruský národ je zřejmě nepoučitelný - nic než samoděržaví  se tam nemůže dlouhodobě uchytit (nejraději RUDÉ).;-O