25.5.2019 | Svátek má ViolaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


RUSKO: Strašidlo barevné revoluceŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 125, poslední: 30.12. 2008 13:06, přehled diskusí

Re: Ty jsi, Marate, nacistický dobytek,:
Autor: Marat Datum: 30.12.2008 13:06

Štěnice vito,nejsem žádným nacistou ani fašistou.Nejsem ale také českým křiváckým šovinistou ani prolhaným bolševikem.Tobě nevadí mordování a že by jsi si i ty rád zavraždil,pokud by jsi mohl beztrestně a bezpečně o tom vůbec nepochybují.Jsem si jistý že by jsi daleko překonal i ty nejhorší esesmany i kagebáky jen kdyby jsi mohl, o tom jsem si jistý.Nevím proč přišel o život tvůj děd.Také nevím zda byl popraven či přišel o život náhodou.Pokud byl popraven,tak určitě pro nějakou kriminalitu.Ke kriminálníkum nacisté nebyli vůbec shovívaví.Pokud to byl také takový lidský šmejd jakým jsi ty,tak proti jeho popravě bych neměl námitek.Já bych na tvůj hrob vodil vyvenčit psa,bernardýna aby nadělal velkou hromadu.Abych si stáhnul kalhoty a přisedl na bobek,abych na tvůj hrob přidal to,co tam nadělal pes,to by už bylo pod mou dustojnost.

Re: Rusové zažili mnohem horší časy:
Autor: mechis Datum: 30.12.2008 12:12

No jo, generalissimus porazil zlého fasouna. Ale jak tak toho o 2. sv. válce vím víc a víc, skoro to vypadá jako kdyby rusové zvítezili stalinovi navzdory. no prohrát by bylo umeni, nemci dosahli místni prevahy nad rusem jen dvakrat - v pocatku kyjevske operace a v pocatku operace tajfun. plus pocasi plus lendlease program... diky tomu stalinovi padlo zbytecne okolo 3 milionu vojaku - mluvim o zbytecnych ztratach, nikoli o nezbytnych...

Re: Vito,:
Autor: vita Datum: 30.12.2008 12:01

Ruská ústava - ostatně stejně jako česká - nepovoluje pro presidenta více než dvě funkční období  po sobě. Takže bude-li Putin kandidovat po skončení Medveděvova mandátu - a Rusové ho zvolí - nebude to  nic proti ničemu. Nám taky vládl Havel hodně přes čáru. My ovšem do jeho volby neměli co kecat... Na rozdíl od Rusů do volby jejich presidenta.

Je pravda, že nejen v  Moskvě jsou cizokrajně vyhlížející lidé konrolováni častěji než slovanské typy. Nesetkal jsem se ale s ničím jinum, než prostou otázkou, ukázáním dokladů a odchodem. Nebyl-li dotyčný "pod vlivem" - to tam berou u huby drsně. Jistě, i v Rusku mají xenofoby a rasisty - a mnohem horší než jsou ti naši hololebci a "dělnickostraníci". Když ale milice rozhání pochod Kasparovových spojenců z Nacionálně bolševické strany, naši demokrati se můžou uslintat rozhořčením.

Chtěl bych Rusko vidět tam, kde vy. Já si ale myslím, že má tím směrem dobře nakročeno - rozhodně líp, než za fištějny oslavovaného Jelcina-Vodkina. Je jeho (a fištějnů) vina, že Rusové kecům o demokracii nedůvěřují a považují je za pokus o zbídačení Ruska. A jich.

S dovolením, miro,:
Autor: vita Datum: 30.12.2008 11:48

kolikopak ruských novin jste poslední dobou přečetl? Jen abychom věděli, jestli ty informace o celostátních médiích pod kontrolou vlády máte z vlastního poznání nebo jen papouškujete fištějny.

Moje zkušenost třeba s Nězavisimoj Gazetoj je taková, že bych byl moc rád, kdyby u nás vycházely noviny tak kritické k vládě - a přitom tak informované a vyargumentované. Bohužel kde nic - tu nic.

Pro případ, že byset NG nepovažoval za celostátní deník - tak jsem na něj narazil v každém nádražním kiosku od Moskvy po Ulan Ude, kam jsem se podíval. Dál jsem nejel.

Ty jsi, Marate, nacistický dobytek,:
Autor: vita Datum: 30.12.2008 11:42

jak ses na místních stránkách projevil. Jseš přesně to, jak tě oslovuji - nedobitý übermensch, kterému ještě po 60 letech od války nedošlo, že tvoje übermenschovství skončilo.

Pliju na tebe a s chutí plivnu na tvůj hrob. Můj děda kvůli takovým stvůrám, jako jseš ty, žádný nemá.

Re: Od zvolení neg*ra Baráka Husejna Obámy . . .:
Autor: texaskycizek Datum: 30.12.2008 4:55

Sam jsem moc zvedav.Ziji v USA jiz 40 let.Da se rici ze moje zkusenosti s cernyma jsou aspon z 90% negativni. Ale..ziji v realite a on tam v tom Bilem dome sedi. No, jeste ne, ale bude. Doufam, ze ta jeho geneticka bila polovina je ta prevladajici. Blbec nemuze byt, protoze to by nikdy nevystudoval takovou prestizni skolu. Takze....musime se nechat prekvapit. Nic jineho nam nezbyva. A on si je jiste vedom toho, jak ostre bude sledovan. Americka ustava dava moznost tzv. impeachmentu, vysazeni z kresla. Pamatuji se na nejaky takovy krik za presidenta Nixona. Ale nejdrive mu musime dat moznost, ne?

Re: Rusové zažili mnohem horší časy:
Autor: strejda Datum: 29.12.2008 23:04

I to je možné. Valná většina státníků má na ruce krev nevinných. Pokud budete s Rusy mluvit, tak oceňují především vítězství ve válce, které jim dovolilo přežít.

Víte, já oceňuji úlohu církve v dějinách a také zavírám oči před miliony mrtvých. Před svěcením děl proti stejnému křesťanskému národu etc.

Zdravím puškuklíky:
Autor: LadaHaksna Datum: 29.12.2008 22:34

Re: nedovedu si moc představit Rusy:
Autor: woka Datum: 29.12.2008 22:21

Jefim Fištejn upozorňuje na možnou lavinu, já myslím, že se rozhodně neutrhne.

Od zvolení neg*ra Baráka Husejna Obámy . . .:
Autor: J.G. Pašek Datum: 29.12.2008 22:16

se s drzejma černochama na TV a Radio protrhnul v USA pytel . . .  v USA je neg*ů  cca11%, z toho cca 5% sedí v kriminále . . . na TV a tisku to vypadá, jako když je neg*ů 89% a bělochů cca 11% . . .

Půjde to ! Pravici vymeteme, lid ke štěstí přivedeme !:
Autor: Větší vlastenec Datum: 29.12.2008 22:10

Ježek sobě kadeřav. Umyjte psa, vyválí se v prvním lejně. :-(

Snažte se přivést pravicového exponenta "Hrad IP: 80.78.156.xxx" k poznání, že je nemocen; bude zvracet výkaly dál, a myslet si přitom, že vůkol rozhazuje fialky.  ;-P

Nu, co naplat, vítězství neznamená jen radost, ale též tvrdou práci. Než to tady vyčistíme od všelijakých pravičáků, co se po naší vlasti rozlezli jak švábi a štíři ... :-/

Ale půjde to ! Sovětští soudruzi vyčistili svoji obrovskou zemi, němečtí soudruzi též, a stihli by ji vyčistit dočista, kdyby nebylo osudového nedorozumění mezi představiteli obou typů socialismu8-o Nám taková rozmíška nehrozí, se zelenými přáteli se dohodneme, pravici zneškodníme.

R^ VV >-  Pod vedením přítele Jiřího Paroubka vymeteme reakci železným koštětem !  Volte ČSSD a KSČM !  >- VV R^

Nevím proč, ale lžete.:
Autor: Brmboš Datum: 29.12.2008 22:05

V Rusku je hůře, ale krize dopadá i na USA a počkejme si co na to občané USA pokud to nepůjde rychleji k lepšímu. Zásahy státu, které kapitalisté tolik odmítají jsou tady a bude hůř. Nechci mluvit o tom co čeká nás, žádná legrace to také nebude. Vy však nám musíte vyprávět hororové příběhy z Ruska i když o tom víte starou belu. Ano v Rusku dopadá na lidi krize a každý stát začíná používat nestandartní metody k jejímu zkrocení. Nechci být za rýpala, ale co by tak dělala vláda USA, kdyby vyšli lidé do ulic což se může stát jestli  bude krize zhoršovat životní podmínky? Nechá lidi provádět cokoli a ještě jim dá modré šátky, aby dělali modrou revoluci? Co takhle pane redaktore psát o tom co teď provádí Izrael za genocidu proti Palestincům. Tak se mají krotit krize?

Re: Rusové zažili mnohem horší časy:
Autor: jeff Datum: 29.12.2008 21:43

Ano jeden z nejvýznamnějších masových vrahů. Myslíte, že právě to Rusové ocenili?

Re: Další sprosťák. Choroba nebo pravicovost ?:
Autor: Hrad Datum: 29.12.2008 21:12

Ubohý vlastenče, kam jste se to vydal? Kde jste se to ocitl? Kdyby jste se aspoň dal ke sviním! Ale k ČSSD a KSČM? Patříte zřejměm k té menšině, která zabije otce, matku, své jediné dítě, a potom se vrhne k nohám poroty a prosí o milost, že je sirotek;-(;-(;-(. Dovedu si vás bez námahy představit v čekárně před lékařskou ordinací jako plivátko a pak kandidovat do senátních voleb jako člen ODS! Tak jdu spát, s přáním noci, jakou si zasloužíte, vy katedro planých žvástů, chudobinče balahobytu a zkapalněný prde.:-)!!  

Re: Rusové zažili mnohem horší časy:
Autor: strejda Datum: 29.12.2008 20:41

Stalin v Rusku moc oblíbený není, je ovšem považován za jednu z nejvýznamnějších osobností. To je ale něco úplně jiného. Podumejte, možná i pochopíte rozdíl mezi oblíbený a významný.

Lidským štěnicím vitovi a Juru Juraxovi.:
Autor: Marat Datum: 29.12.2008 20:37

Vito,jsi jen kus nejmizernějšího dobytka.Vůbec ti nevadí vraždění.Tobě jen záleží na tom,kdo vraždí a kdo je vražděn.A tak na jedny pliješ a řveš fuj a jiným tleskáš a řveš bravó! Řveš div si tu svou sprostou držku neroztrhneš.Já nechválím nacisty za vraždění,ale také nechválím sověty a i české bolševiky za mordování.ani české hajzlvalstence jakým jsi ty,hromado hnoje.

To platí i tobě Juro Juraxi.I ty jsi stejnou hromadou hnoje jak je vita.

Lidským štěnicím vitovi a Juru Juraxovi.:
Autor: Marat Datum: 29.12.2008 20:35

Vito,jsi jen kus nejmizernějšího dobytka.Vůbec ti nevadí vraždění.Tobě jen záleží na tom,kdo vraždí a kdo je vražděn.A tak na jedny pliješ a řveš fuj a jiným tleskáš a řveš bravó! Řveš div si tu svou sprostou držku neroztrhneš.Já nechválím nacisty za vraždění,ale také nechválím sověty a i české bolševiky za mordování.ani české hajzlvalstence jakým jsi ty,hromado hnoje.

Re: Za Velké vlastenecké války sovětští lidé umírali,:
Autor: Marat Datum: 29.12.2008 20:28

Vepři vito,jaký je tedy rozdíl mezi takovým hovadem jakým jsi ty a mezi těmi esesmany vraždíci v těch koncetračních lágrech.Vždyť ty prase nečisté by jsi vraždil každého a všechny,kteří jsou slušnější jak jsi ty .Vždyť ty dobytku si pochvaluješ masové mordování německých zajatcu.I nad mordováním polských zajatcu,kteří proti SSSR nebojovali a nechtěli bojovat? Jak ty dobytku můžeš odsuzovat ty německé SS,když jsi krvežiznivější hovado pochvalujíci si daleko větší mordování tvými třídními bratry "slovany" ty dobytku.

Bída v Rusku:
Autor: strejda Datum: 29.12.2008 20:28

Těžká bída nalehla na širou Rus. Měsíce lidé nedostávají platy a vláda ke všemu ještě uvalila vysoká cla na dovážená auta a přivedla tak 80 % lidí do bídy. To už se opravdu, ale opravdu nedá vydržet.  Čím teď ti chudácin zbídačení budou jezdit? Ruskýma šunkama?

Další sprosťák. Choroba nebo pravicovost ?:
Autor: Větší vlastenec Datum: 29.12.2008 20:13

Trpíte koprolálií, odporný sprosťáku ? Nebo si tuto obtížnou chorobu naopak užíváte ? Lidé s Tourettovým syndromem dost často považují ten proud hnusu, který vypouštějí z úst, za projev svojí neobyčejné kreativity.  ;-P

Nebo jste jen méně inteligentní pravičák, který si myslí, že sprosťačení je "in" ? Který takto klidně hovoří i před ženami a dětmi, aby všichni viděli, že on je "king", že na to má ? 

Každopádně jste politováníhodný ubožák. Rv  Co s Vámi vlastně budeme dělat, po našem volebním vítězství ? Jste schopen se slušně chovat alespoň ke zvířatům ?

Jestli ano, pošleme Vás do živočišné výroby. Jestli ne, tak půjdete na porub, na čelbu, tam si sprosťačte jak libo. Sbíječce to vadit nebude.  :-/

R^ VV >-  Socialistický člověk je člověk nového typu, žíjící novým, odpovědným, dělným,  a přitom radostným způsobem.  (K.Gottwald)   Volte ČSSD a KSČM !  >- VV R^

Re: To zas bude v postsovětsko-sovětském Rusku politických procesů, imperia-:
Autor: Hrad Datum: 29.12.2008 19:49

A ty zřejmě trpíš?, radostí jucháš, díky syndromu suchého oka. Léčba však, pokud chce mít úspěch, musí být komplexní. Třeba po ní přijdeš na chuť novým "zákuskům". Možná v sobě objevíš novověkého flagelanta.  Víš jak ti to bude slušet?. Některé sadistky tě budou označovat za sexy borce. Tak "sestup z kříže" mezi lidi, kam možná patříš.  

Vito,:
Autor: Fafa Datum: 29.12.2008 19:48

nenavist k zadnemu etniku sice nehlasaji, ale jak jiste vite, byt "celovek kavkazkovo lica" neni v Moskve zadna legrace.

Pokud se tyka Zmocnovaciho zakona, dockejme a uvidime, jak presne se bude menit a vykladat ustava. Treba se stane, ze i pres zakonny limit dvou volebnich obdobi se najde cesta ke dvema dalsim volebnim obdobim.

Vite, ja bych rad videl Rusko, ktere bude neco jako Japonsko. Ekonomicky prosperujici svobodna zeme, ktere je tvrdym konkurentem Zapadu v hospodarstvi, ale zaroven spolehlivym spojencem v otazkach bezpecnosti. A i pro Rusko je myslim Zapad vyhledove prirozenejsim spojencem nez Cina nebo Iran.

Re: Pozor na zapomenuté rozvědčíky !:
Autor: Hrad Datum: 29.12.2008 19:36

Nerozumím. Help!Proč:-) ČSSD a KSČM?Já třeba každé ráno volím benzínovou pumpu. Když to neudělám, čím pak budu jezdit? A jak se pozná větší vlastenec od menšího vlastence? "Vlastenec" je přece míč kopnutý do vlastní branky. Prostě: Kukačka kukala, panenka tahala z milého vojáka, tlustého .uráka". ;-D ..hm, .urák  bez kundičky je jak voják bez flintičky. Na poznání, že nejlepší je mrd na kavalci přece nemusím volit ani ČSSD a KSČM. O ODS ani nemluvě. Ani zahraniční mise to neupřesní. Asi jsem nepochopil, co chtěl ten nade mnou  napsaným říci!!Ten to však určitě ví. Jinak by nebyl větší?;-€!!

Rusové zažili mnohem horší časy:
Autor: JaS Datum: 29.12.2008 19:27

a přesto jedním z jejich nejoblíbenějších zůstává tatíček Stalin, který jich zavraždil víc než kdokoliv jiný. Tak nevím.

jj:
Autor: jjj Datum: 29.12.2008 19:22

http://www.moonbattery.com/archives/Bergen-Belsen.jpg

Re: Fištejne,Fištejne:
Autor: Láďa Datum: 29.12.2008 19:13

V Rusku si media mohou psat co chteji a taky pisi, na rozdil od tech nasich ktere poslusne stoji v jednom siku "aby meli pracujici klid k praci".

Re: Skvělá,:
Autor: Láďa Datum: 29.12.2008 19:11

To ze propagandista neco vzletnymi slovy napise jeste neznamena ze je to pravda.

Re: Fištejnovy starosti:
Autor: Czech Datum: 29.12.2008 19:03

Nejlepsi rady a komentare na to jak zit  a co delat v rovnikove Africe meli vzdy Eskymaci (Inuite). Na Rusko vsichni cesti diskuteri nemate.

Re: Fištejne,Fištejne:
Autor: Kodl Datum: 29.12.2008 18:57

A co jako má být, v Saudské Arábii nebo Číně je snad taky nějaká demokracie, vy trotle?Zaručuji Vám, že v příštích měsících bude mít Česko takové starosti, že si na Rusko nikdo ani nevzpomene.:-(

Re: Fištejnovy starosti:
Autor: Kodl Datum: 29.12.2008 18:53

Kdypak jsem tu kvičel, že krize neexistuje, troubo?Hoď odkaz!Na to lhaní jste tu vy, modří bolševici.Jsem zvědavý, za co budeš chtít kupovat benzín nebo naftu od amerických soudruhů, kteří momentálně provozují kapitalismus podle tvého gusta.Rusáci si tě koupí za babku, i ten Klaus už to dávno pochopil.