24.5.2019 | Svátek má JanaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


RUSKO: Strašidlo barevné revoluceŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 125, poslední: 30.12.2008 13:06, přehled diskusí

Od zvolení neg*ra Baráka Husejna Obámy . . .:
Autor: J.G. Pašek Datum: 29.12.2008 22:16

se s drzejma černochama na TV a Radio protrhnul v USA pytel . . .  v USA je neg*ů  cca11%, z toho cca 5% sedí v kriminále . . . na TV a tisku to vypadá, jako když je neg*ů 89% a bělochů cca 11% . . .

Re: Od zvolení neg*ra Baráka Husejna Obámy . . .:
Autor: texaskycizek Datum: 30.12.2008 4:55

Sam jsem moc zvedav.Ziji v USA jiz 40 let.Da se rici ze moje zkusenosti s cernyma jsou aspon z 90% negativni. Ale..ziji v realite a on tam v tom Bilem dome sedi. No, jeste ne, ale bude. Doufam, ze ta jeho geneticka bila polovina je ta prevladajici. Blbec nemuze byt, protoze to by nikdy nevystudoval takovou prestizni skolu. Takze....musime se nechat prekvapit. Nic jineho nam nezbyva. A on si je jiste vedom toho, jak ostre bude sledovan. Americka ustava dava moznost tzv. impeachmentu, vysazeni z kresla. Pamatuji se na nejaky takovy krik za presidenta Nixona. Ale nejdrive mu musime dat moznost, ne?

Nevím proč, ale lžete.:
Autor: Brmboš Datum: 29.12.2008 22:05

V Rusku je hůře, ale krize dopadá i na USA a počkejme si co na to občané USA pokud to nepůjde rychleji k lepšímu. Zásahy státu, které kapitalisté tolik odmítají jsou tady a bude hůř. Nechci mluvit o tom co čeká nás, žádná legrace to také nebude. Vy však nám musíte vyprávět hororové příběhy z Ruska i když o tom víte starou belu. Ano v Rusku dopadá na lidi krize a každý stát začíná používat nestandartní metody k jejímu zkrocení. Nechci být za rýpala, ale co by tak dělala vláda USA, kdyby vyšli lidé do ulic což se může stát jestli  bude krize zhoršovat životní podmínky? Nechá lidi provádět cokoli a ještě jim dá modré šátky, aby dělali modrou revoluci? Co takhle pane redaktore psát o tom co teď provádí Izrael za genocidu proti Palestincům. Tak se mají krotit krize?

Lidským štěnicím vitovi a Juru Juraxovi.:
Autor: Marat Datum: 29.12.2008 20:37

Vito,jsi jen kus nejmizernějšího dobytka.Vůbec ti nevadí vraždění.Tobě jen záleží na tom,kdo vraždí a kdo je vražděn.A tak na jedny pliješ a řveš fuj a jiným tleskáš a řveš bravó! Řveš div si tu svou sprostou držku neroztrhneš.Já nechválím nacisty za vraždění,ale také nechválím sověty a i české bolševiky za mordování.ani české hajzlvalstence jakým jsi ty,hromado hnoje.

To platí i tobě Juro Juraxi.I ty jsi stejnou hromadou hnoje jak je vita.

Ty jsi, Marate, nacistický dobytek,:
Autor: vita Datum: 30.12.2008 11:42

jak ses na místních stránkách projevil. Jseš přesně to, jak tě oslovuji - nedobitý übermensch, kterému ještě po 60 letech od války nedošlo, že tvoje übermenschovství skončilo.

Pliju na tebe a s chutí plivnu na tvůj hrob. Můj děda kvůli takovým stvůrám, jako jseš ty, žádný nemá.

Re: Ty jsi, Marate, nacistický dobytek,:
Autor: Marat Datum: 30.12.2008 13:06

Štěnice vito,nejsem žádným nacistou ani fašistou.Nejsem ale také českým křiváckým šovinistou ani prolhaným bolševikem.Tobě nevadí mordování a že by jsi si i ty rád zavraždil,pokud by jsi mohl beztrestně a bezpečně o tom vůbec nepochybují.Jsem si jistý že by jsi daleko překonal i ty nejhorší esesmany i kagebáky jen kdyby jsi mohl, o tom jsem si jistý.Nevím proč přišel o život tvůj děd.Také nevím zda byl popraven či přišel o život náhodou.Pokud byl popraven,tak určitě pro nějakou kriminalitu.Ke kriminálníkum nacisté nebyli vůbec shovívaví.Pokud to byl také takový lidský šmejd jakým jsi ty,tak proti jeho popravě bych neměl námitek.Já bych na tvůj hrob vodil vyvenčit psa,bernardýna aby nadělal velkou hromadu.Abych si stáhnul kalhoty a přisedl na bobek,abych na tvůj hrob přidal to,co tam nadělal pes,to by už bylo pod mou dustojnost.

Lidským štěnicím vitovi a Juru Juraxovi.:
Autor: Marat Datum: 29.12.2008 20:35

Vito,jsi jen kus nejmizernějšího dobytka.Vůbec ti nevadí vraždění.Tobě jen záleží na tom,kdo vraždí a kdo je vražděn.A tak na jedny pliješ a řveš fuj a jiným tleskáš a řveš bravó! Řveš div si tu svou sprostou držku neroztrhneš.Já nechválím nacisty za vraždění,ale také nechválím sověty a i české bolševiky za mordování.ani české hajzlvalstence jakým jsi ty,hromado hnoje.

Bída v Rusku:
Autor: strejda Datum: 29.12.2008 20:28

Těžká bída nalehla na širou Rus. Měsíce lidé nedostávají platy a vláda ke všemu ještě uvalila vysoká cla na dovážená auta a přivedla tak 80 % lidí do bídy. To už se opravdu, ale opravdu nedá vydržet.  Čím teď ti chudácin zbídačení budou jezdit? Ruskýma šunkama?

Rusové zažili mnohem horší časy:
Autor: JaS Datum: 29.12.2008 19:27

a přesto jedním z jejich nejoblíbenějších zůstává tatíček Stalin, který jich zavraždil víc než kdokoliv jiný. Tak nevím.

Re: Rusové zažili mnohem horší časy:
Autor: strejda Datum: 29.12.2008 20:41

Stalin v Rusku moc oblíbený není, je ovšem považován za jednu z nejvýznamnějších osobností. To je ale něco úplně jiného. Podumejte, možná i pochopíte rozdíl mezi oblíbený a významný.

Re: Rusové zažili mnohem horší časy:
Autor: jeff Datum: 29.12.2008 21:43

Ano jeden z nejvýznamnějších masových vrahů. Myslíte, že právě to Rusové ocenili?

Re: Rusové zažili mnohem horší časy:
Autor: strejda Datum: 29.12.2008 23:04

I to je možné. Valná většina státníků má na ruce krev nevinných. Pokud budete s Rusy mluvit, tak oceňují především vítězství ve válce, které jim dovolilo přežít.

Víte, já oceňuji úlohu církve v dějinách a také zavírám oči před miliony mrtvých. Před svěcením děl proti stejnému křesťanskému národu etc.

Re: Rusové zažili mnohem horší časy:
Autor: mechis Datum: 30.12.2008 12:12

No jo, generalissimus porazil zlého fasouna. Ale jak tak toho o 2. sv. válce vím víc a víc, skoro to vypadá jako kdyby rusové zvítezili stalinovi navzdory. no prohrát by bylo umeni, nemci dosahli místni prevahy nad rusem jen dvakrat - v pocatku kyjevske operace a v pocatku operace tajfun. plus pocasi plus lendlease program... diky tomu stalinovi padlo zbytecne okolo 3 milionu vojaku - mluvim o zbytecnych ztratach, nikoli o nezbytnych...

jj:
Autor: jjj Datum: 29.12.2008 19:22

http://www.moonbattery.com/archives/Bergen-Belsen.jpg

Skvělá,:
Autor: Karel Růžička Datum: 29.12.2008 17:28

leč smutná pravda. .......Pan Fištejn je třída, jen volové to nechápou a nepochopí.

Re: Skvělá,:
Autor: Láďa Datum: 29.12.2008 19:11

To ze propagandista neco vzletnymi slovy napise jeste neznamena ze je to pravda.

Pozor na Putina:
Autor: Pasáček koz ve Vermontu Datum: 29.12.2008 15:25

Ruský diktátor Putin ve funkci předsedy ruské vlády je extrémně nebezpečný. To jasně poznalo všech 56 poslanců Komunistické strany Ruska, kteří ho odmítli volit. Putin ohrožuje celý civilizovaný svět : Neposkakuje podle americké píšt´alky. Uvádí v zuřivost ty nejpokrokovější politiky. Řinčí zbraněmi a vyhrožuje, že Rusko odrazí jakoukoli agresi. Zatrhnul rabování ruského nerostného bohatství. Předstírá, že chce žít v míru se všemi státy a obchodovat s nimi. Drze obchoduje s Iránem, úhlavním americkým nepřítelem, dodává mu zbraně a palivo do atomové elektrárny. Stojí na straně Srbska a neuznává ozbrojenou loupež Kosova provedenou demokratickými státy NATO ve prospěch albánských teroristů.

A povšimli jste si jeho tvrdých ocelových očí?  Jde z nich strach. Viděli jste jeho strašné vlčí zuby? Má je nabroušeny na Českou republiku. A po jejím schramstnutí si dá Karkulku jako zákusek. Ani dvě americké základny tomu nezabrání!

A k dovršení všech jeho drzostí se nechal zvolit osobností roku 2007 jakýmsi obskurním americkým časopisem Time. Jistě je podplatil vodkou.

V zájmu svobody a demokracie bude nezbytně nutné s Putinem rázně zatočit. Návrhy, jak to nejlépe udělat posílejte Mr. Bushovi do Bílého domu. Bude vám vděčný, on sám to neví.

Čackému rozvědčíku z Connecticutu : Řád Rudého praporu je již připraven:
Autor: Větší vlastenec Datum: 29.12.2008 16:07

Zdar soudruhu Pasáčku ! I když jsme spolu kozy nepásli, můžeš mi tykat, jako svému soudruhovi a příteli. Protože já jsem Tvůj soudruh a přítel, a myslím to s Tebou dobře. V

Proto Ti opakuji : jestli se budeš maskovat tak nedbale jako dosud, imperialistické tajné služby Tě najdou. Pak, jako správný rozvědčík, budeš muset zajistit vlastní mlčení. Nosíš sebou stále služební zbraň k tomu účelu určenou, soudruhu ?  :-(

Přece se nechceš nechat polapit živý. Já vím, že bys během ďábelského mučení nic neprozradil, jako s.Fučík nebo Zoja Komsomoloděmskaja, ale přece jenom, jsou příjemnější způsoby, jak zemřít za socialismus.

Každopádně, připravuj se na návrat. Příští rok Tě u příležitosti 92.výročí VŘSR přijme ve slavnostně vyzdobeném Vladislavském sále předseda vlády, přítel ing.Jiří Paroubek V, aby Ti propůjčil Řád Rudého praporu za Tvoje dlouholeté hrdinské úsilí v boji za mír a socialismus.

R^ VV >-  Vpřed, rudí námořníci, přiložte, puškuklíci !  Volte ČSSD a KSČM !  >- VV R^

Re: Čackému rozvědčíku z Connecticutu : Řád Rudého praporu je již připraven:
Autor: fox Datum: 29.12.2008 18:04

Docela dobrý.......

Zdravím puškuklíky:
Autor: LadaHaksna Datum: 29.12.2008 22:34

Re: Pozor na Putina:
Autor: Jazzy Datum: 29.12.2008 17:59

Je vidět, že finanční situace ruských tajných služeb se opravdu zhoršuje, když už nemají prachy na pořádné diskutující  a musejí najímat takové trotly jako je Pasáček koz :-D:-D:-D 

Pozor na zapomenuté rozvědčíky !:
Autor: Větší vlastenec Datum: 29.12.2008 18:24

Ale kdeže, pane Jazzy. Na nesmírně důležitou činnost rozvědčíků naši bratři vždy prostředky seženou, děj se co děj. R^  Podívejte se někdy na areál velvyslanectví Ruské federace, třeba hned na ten pražský, na vozy z něj vyjíždějící ...   Pochopíte.

Soudruh (přítelem se zřejmě ještě nestihl stát) Pasáček z městečka Norwich ve státě Connecticut je náš, je to český člověk. Proč se tvrdošíjně vydává za něco jiného než je, ačkoli se jeho krytí dávno provalilo, to Přírodasuď.

Zřejmě důsledek vzrůstajícího věku, sílícího pocitu zrady a osamění po dočasném ústupu socialismu, kdy stovky našich rozvědčíků byly ponechány svému osudu, možná následek úrazu nebo klíšťové encefalitidy ...:-/  Nevím, ale po zevrubném vyšetření s.Pasáčka našimi nejlepšími specialisty z ÚVN budeme chytřejší.

Teď jej hlavně musíme dostat v pořádku domů, do Prahy. Jestli ovšem žije v bludech, jestli si své "kozičky" opravdu živě představuje ... 8-o Pak budeme muset požádat o pomoc soudruhy z FSB.

R^ VV >-  Opustíš-li mne, nezahynu. Opustíš-li mne, zahyneš.  Volte ČSSD a KSČM !  >- VV R^

Re: Pozor na zapomenuté rozvědčíky !:
Autor: Hrad Datum: 29.12.2008 19:36

Nerozumím. Help!Proč:-) ČSSD a KSČM?Já třeba každé ráno volím benzínovou pumpu. Když to neudělám, čím pak budu jezdit? A jak se pozná větší vlastenec od menšího vlastence? "Vlastenec" je přece míč kopnutý do vlastní branky. Prostě: Kukačka kukala, panenka tahala z milého vojáka, tlustého .uráka". ;-D ..hm, .urák  bez kundičky je jak voják bez flintičky. Na poznání, že nejlepší je mrd na kavalci přece nemusím volit ani ČSSD a KSČM. O ODS ani nemluvě. Ani zahraniční mise to neupřesní. Asi jsem nepochopil, co chtěl ten nade mnou  napsaným říci!!Ten to však určitě ví. Jinak by nebyl větší?;-€!!

Další sprosťák. Choroba nebo pravicovost ?:
Autor: Větší vlastenec Datum: 29.12.2008 20:13

Trpíte koprolálií, odporný sprosťáku ? Nebo si tuto obtížnou chorobu naopak užíváte ? Lidé s Tourettovým syndromem dost často považují ten proud hnusu, který vypouštějí z úst, za projev svojí neobyčejné kreativity.  ;-P

Nebo jste jen méně inteligentní pravičák, který si myslí, že sprosťačení je "in" ? Který takto klidně hovoří i před ženami a dětmi, aby všichni viděli, že on je "king", že na to má ? 

Každopádně jste politováníhodný ubožák. Rv  Co s Vámi vlastně budeme dělat, po našem volebním vítězství ? Jste schopen se slušně chovat alespoň ke zvířatům ?

Jestli ano, pošleme Vás do živočišné výroby. Jestli ne, tak půjdete na porub, na čelbu, tam si sprosťačte jak libo. Sbíječce to vadit nebude.  :-/

R^ VV >-  Socialistický člověk je člověk nového typu, žíjící novým, odpovědným, dělným,  a přitom radostným způsobem.  (K.Gottwald)   Volte ČSSD a KSČM !  >- VV R^

Re: Další sprosťák. Choroba nebo pravicovost ?:
Autor: Hrad Datum: 29.12.2008 21:12

Ubohý vlastenče, kam jste se to vydal? Kde jste se to ocitl? Kdyby jste se aspoň dal ke sviním! Ale k ČSSD a KSČM? Patříte zřejměm k té menšině, která zabije otce, matku, své jediné dítě, a potom se vrhne k nohám poroty a prosí o milost, že je sirotek;-(;-(;-(. Dovedu si vás bez námahy představit v čekárně před lékařskou ordinací jako plivátko a pak kandidovat do senátních voleb jako člen ODS! Tak jdu spát, s přáním noci, jakou si zasloužíte, vy katedro planých žvástů, chudobinče balahobytu a zkapalněný prde.:-)!!  

Půjde to ! Pravici vymeteme, lid ke štěstí přivedeme !:
Autor: Větší vlastenec Datum: 29.12.2008 22:10

Ježek sobě kadeřav. Umyjte psa, vyválí se v prvním lejně. :-(

Snažte se přivést pravicového exponenta "Hrad IP: 80.78.156.xxx" k poznání, že je nemocen; bude zvracet výkaly dál, a myslet si přitom, že vůkol rozhazuje fialky.  ;-P

Nu, co naplat, vítězství neznamená jen radost, ale též tvrdou práci. Než to tady vyčistíme od všelijakých pravičáků, co se po naší vlasti rozlezli jak švábi a štíři ... :-/

Ale půjde to ! Sovětští soudruzi vyčistili svoji obrovskou zemi, němečtí soudruzi též, a stihli by ji vyčistit dočista, kdyby nebylo osudového nedorozumění mezi představiteli obou typů socialismu8-o Nám taková rozmíška nehrozí, se zelenými přáteli se dohodneme, pravici zneškodníme.

R^ VV >-  Pod vedením přítele Jiřího Paroubka vymeteme reakci železným koštětem !  Volte ČSSD a KSČM !  >- VV R^

Re: Pozor na Putina:
Autor: Minutus Datum: 29.12.2008 18:10

Jo, tohle všechno dokázal.

Fištejne,Fištejne:
Autor: světáci Datum: 29.12.2008 13:17

vždyť nám neříkáte nic nového.To ,že krize v USA je a pomalu přechází v krizi systémovou už víme několik měsíců, že tam (v USA) už Busch zavedl ty samé zákony už před několika lety na základě nepřátel"" teroristů"" už jen z podezření) to víme také, a vy nám nyní přicházíte s tím samým z Ruska,Kde jste s odpoštěním chrápal.Doufám ,že vám tohle může zaplatit jen ......

Re: Fištejne,Fištejne:
Autor: Vodička-sapér Datum: 29.12.2008 14:18

Pan  J.Fištejn  vidí  zítřky   Ruska, ke kterému,jak všichni víme, není divu, má  víc  než vřelý vztah, trochu  zbytečně  pesimisticky. Pro samý pláč  nad jeho smutnou budoucností, úplně zapomněl na velkou a silnou opozici, vedenou legendárním demokratem Garri  Kasparovem, ten jedině, na rozdíl od jeho předchůdců,  Jelcinových favoritů,  Berezovského A Guziňského, zná dobré matové tahy, jak na judistu  Putina  vyzrát a ruský národ přivést na  jedinou,  správnou cestu. To, že J. Fištejn,  ve své analýze a chmurné věštbě,  v obrázku současného Ruska, vůbec nepočítá s  geniálními rošádami  G. Kasparova a s jejich samozřejmou, masovou,  podporou  ruských lidí od Moskvy až po Vladivostok, od mužika až po oligarchu, nepatrně snižuje hodnotu, jinak, jako vždy,vysoce informativního, sériózniho, nezaujatého, přímo vědeckého rozboru, dnešní  a budoucí situace v rozlehlé ruské říši.

Re: Fištejne,Fištejne:
Autor: vita Datum: 29.12.2008 17:03

Ano! Garri Vejnštejn-Kasparov je přirozený sjednotitel Ruska! Tak geniální sjednotitel, že v jeho bloku vedle sebe usedli Židé i antisemité, bolševici i nacisti a xenofobové...

Nádherný obrázek budoucího Sjednoceného Ruska. Skoro jako ty obrázky ze Strážní věže, kde tygr leží vedle beránka.