22.7.2019 | Svátek má MagdalénaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


PSI: Naděje pro BlekyŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 52, poslední: 29.4.2009 19:28, přehled diskusí

Pořád jsem nenašla Bleky:
Autor: Dagmar Sabóová Datum: 29.4.2009 19:28

Pěkný večer...... Bleky jsem ještě nenašla, ale byla jsem potěšena zajímavou zprávou z jednoho útulku z Ostravy, který jsem kontaktovala, protože jsem si chtěla vzít kočičku. Při přdstavení mne paní ošetřovatelka zarazila a řekla, že mne zná, že jsem ta co hledá Bleky. Byla jsem z toho ráda, jde vidět, že mé neustálé inzerování nění ztráta času. Prý když vidí choďáka, hned se kouká jestli to náhodou není fenka :)

Stál zoufale hledám:
Autor: Dagmar Sabóová Datum: 22.11.2008 3:26

Pěkný večer všem......stále zoufale hledám bleky, bohužel i přes velkou snahu lidí okolo, nemám žádnou informoaci o Blekynce. Jen stále doufám.

vzkaz:
Autor: Ivis Datum: 8.9.2008 17:11

Urcite zkusit ty utulky po cele Cr a i v tom Polsku.Jen nevim, jak se v Polsku chovaji ke zviratum v utulcich a jestli je treba i neutraceji:-(.

jen hlavne, aby neskoncila na taliri u asiatu:-(

Moc drzim palce, aby se nasla, nebo aspon byla u dobrych lidi.

Re: vzkaz:
Autor: Dagmar Sabóová Datum: 9.9.2008 13:21

Děkuji :)

asi blbý dotaz:
Autor: Xerxová Datum: 5.9.2008 15:20

ale je čip v nějakém registru?? Předpokládám, že to už zařídil útulek (pokud byla čipována tam) Pokud totiž není čip v registru, tak to s hledáním majitele není vůbec snadné. A oni se často v útulcích s hledáním původních majitelů moc nezabývají - asi na to není čas (vzpomeňme na Buffiho nebo tetovanou dogu v libereckém útulku...)

Re: asi blbý dotaz:
Autor: Dagmar Sabóová Datum: 5.9.2008 16:03

Žádný dotaz není blbý, jsem jen člověk a může být spoustu věcí na které jsem mohla zapomenout, ale Bleky je v mezinarodním registru.

paní Sabóová:
Autor: štětinka Datum: 5.9.2008 14:26

nebojte myslím, že tenhle web čte i mnoho, jak tu říkáme, "zabukistů", takže, ti co se zde ozvali jsou jen malé procento. Držím palce a kdyby cokoli, napiště mi zase na emila, abych to mohla v inzercích upravit!

Re: paní Sabóová:
Autor: Dagmar Sabóová Datum: 5.9.2008 16:06

Děkuji ;-)

Re: paní Sabóová:
Autor: Dagmar Sabóová Datum: 5.9.2008 16:08

Kdybych dostala jakoukoliv informaci, určitě Vás budu kontaktovat.

poděkování a ještě malá prosbička:
Autor: Andy Datum: 5.9.2008 14:00

Ahojky všem, moc děkuju za Vaše příspěvky i podporu. Daška je moje velká kamarádka a je skvělé vidět jí po dlouhé době se aspoň maličko usmívat, protože má pocit, že udělala kus práce pro to, aby se s Bleky zase setkala, Četla jsem všechny vaše příspěvky a jen musím oponovat na tu vzdálenost, Daška mi vyprávěla příběhy, které jí chodily mailem od různých lidí, že se našel pejsek po několika měsících a z míst vzdálených i stovky km, protože pejska někdo našel, tak ho převezli, pak zase utekl, pak se zase našel... Navíc, Bleky tím, že si ve svém životě prošla i nehezkým zacházením, ztratila důvěru v lidi, je velmi bázlivá a k lidem jen tak nepřijde.

Včera nás ještě napadlo rozeslat jejich příběh po všech e-mailových kontaktech, které máme. Vepsat do předmětu, že se nejedná o spam, ale o skutečnost, vč. data a třeba i do těla zkopírovat odkaz na tento článek. Všichni dobře víme, kolik nesmyslných a vymyšlených příběhů koluje po internetu, tak proč právě tenhle pravdivý by nemohl dopomoct ke šťastnému shledání? Takže pokud to nebude problém, prosím, pošlete e-mail s tímto příběhem všem svým známým, aby se rozletěl po celé republice >-a pomohl k radostnému konci ;-D

Bart:
Autor: JanaM Datum: 5.9.2008 13:43

všimli jste si dneska článku, že umřel Bart:-(?

Re: Bart:
Autor: Jakub S. Datum: 5.9.2008 16:42

Já jsem na to upozornil už včera, Jano. Ale nevrmajnd - lepší třikrát než vůbec. Dík!

Re: Bart:
Autor: Pája Datum: 5.9.2008 17:24

a zrovna tudle nedávno jsem si na něj vzpomněla:-/

 tak už je za Duhovým mostem..........doufám,že je tam spousta tenisáků:-)

Re: Bart:
Autor: Pitrýsek Datum: 5.9.2008 23:00

Tak už přešel po tom mostě, co má vozovku jen jedním směrem. Škoda ho. Ráda jsem četla jeho příběhy. Barte, přeji ti tam daleko lehké nohy, bystré smysly a spoustu kamarádů na hraní. 

Moc vám to, všem třem, přeju!:
Autor: Jakub S. Datum: 5.9.2008 13:20

Ta psina se zasloužila o vás a vy jste se zasloužili o ni. Pro jozefčíky s hlavou vlčáka mám slabost - vždycky znovu žasnu, jakou to má pámbů divnou čeládku. No, v našem rozhádaném království asi nebude - ale co víme? To Slezsko - třeba, já nevím, nějak tu zprávu zveřejnit v Kladsku - ?

Fandím,:
Autor: Matylda Datum: 5.9.2008 12:04

ať se najdete. U vás se měla dobře. Tak R^

Dagmar:
Autor: zana Datum: 5.9.2008 11:44

myslím na vás, aby to klaploR^R^V

Bleky:
Autor: Medvídek Datum: 5.9.2008 9:48

je překrásná a moc a moc doufám že se najde. Bydlím na druhé konci země, takže není pravděpodobné že bych ji objevil, ale dívat se samozřejmě budu, po psech kteří vyhlížejí jako "bezprizorní" se dívám pořád. No a těm pánům střelcům přeju aby se nemohli 4 měsíce vy...rat.;-€;-€

Re: Bleky:
Autor: LA Datum: 5.9.2008 9:54

Jenom 4 měsíce? 8-o

Re: Re: Bleky:
Autor: Medvídek Datum: 5.9.2008 9:56

Věř mi, že by to stačilo.:-/

Re: Re: Re: Bleky:
Autor: LA Datum: 5.9.2008 11:47

Sice by to stačilo, ale já bych jim to o pár měsíců prodloužila. Určitě si to zaslouží.

Re: Bleky:
Autor: terra Datum: 5.9.2008 10:10

Méďo, asi stačilo, ale já bych přidal. Proč? Je to tak rok a kousek, kdy nám na obecní ouřad přivedla paní mladou fenku NO s provazem kolem krku. Fenka se toulala kolem jejího domu, paní byla "bezpsí" a neměla vodítko - proto ten provaz. Díky známé chovatelce něco o psech tuším, tak jsem hledal tetování, a NAŠEL! Podle něj chovatele, od chovatele adresu majitele. Volal jsem mu, ano, ztratila se mu roční fenka NO. Druhý den byl u nás, doprovázen lahví wizoura. Nastalo vítání veliké, byl málem vylízán z povrchu zemského vlastním psem. A proč to říkám? Ta fenka mu utekla při výcviku na cvičáku, kdy byla bez košíku a vodítka - a nějaký pošuk jí za zádí vystřelil z poplašňáku. Nezkušená mladá fenka se vyděsila tak, že to vzala v šoku přes les - a samozřejmě, když se vzpamatovala, zjistila, že vůbec neví, kde je. No, tohle dopadlo dobře, a já přeju Bleky i její paničce šťastné shledání. Víc asi udělat nemůžu, taky bydlím jinde... Ale ty pistolníky bych si dal na vidličku. S kečupem. Howgh!

Re: Re: Bleky:
Autor: Medvídek Datum: 5.9.2008 11:22

Víš, terro...já se za žádnou cenu nesmím k takové příhodě přinatrefit. . Já se totiž v případě že někdo ubližuje těm nejbezbranějším, tj. starým lidem, dětem a zvířatům, neumím moc ovládat. A i když na to nevypadám, tak mám ránu jako když kopne kůň. Odskákal bych si to trestněprávně.:-(

Re: Re: Re: Bleky:
Autor: terra Datum: 5.9.2008 11:49

Jo, naprosto chápu. Znal jsem jednoho, co si takhle vyboxoval podmínku. Viking se mu říkalo, taky  jinak dobrák od kosti a správný parťák. Ale na pěsti musel mít zbrojní pas.

Re: Re: Re: Re: Bleky:
Autor: Medvídek Datum: 5.9.2008 12:19

Tak to se mi zatím chválabohu nepovedlo, jen jsem jednou prorazil pěstí dveře skrz na skrz (pak jsem je podbíjel, kytoval a natíral;-D), když jeden gauner ošklivě ohrožoval mou kamarádku a chtěl mi zavřít dveře před nosem, aby to mohl dělat v klidu.:-/

Re: Re: Re: Re: Re: Bleky:
Autor: Jakub S. Datum: 5.9.2008 22:34

Jsi správný Carry Cooper či Henry Fonda. Celkem bych to do tebe třeba aji řekl. Buď zdravý jak nejlíp umíš!

Re: Re: Re: Bleky:
Autor: Ivis Datum: 8.9.2008 17:06

Tak to musim s vami byt zajedno.

Tem svinim, co to spiskali nepreju v zivote nic dobreho a snad si je osud najde v te nejkrutejsi podobe.Uz me to zacina vazne strasne stvat, jak se zvirata stavaji obetmi takoveho zachazeni.

Bojim se jen jednoho a to, ze ji mohli zastrelit nejaci myslivci, kteri si take radi zastrili, nemam je proto rada, anebo, coz by bylo jeste horsi, aby se nestala pochoutkou asiatu.

Je totiz znamo, co se zviraty jeste za ziva provadeji, nez je zabiji, smrt uz je pro ne pak vysvobozenim:-(.

Kontaktovala bych vsechny utulky v okoli, bohuzel, jak bylo minule v televizi, tak psy do utulku pro asiaty chodi vybirat i cesi pro par stovek:-(.At vsichni takovy shnijou v pekle.A pak bych jeste zkusila dat vyzvu i do televize, nebo aspon vyvesit v okoli letaky.

Re: Re: Bleky:
Autor: EvaŽ Datum: 5.9.2008 11:58

Terro, souhlasím se vším, kromě té vidličky. Vždyť musí být nechutní. I s kečupem. Nechápu, proč někoho baví dělat rambajz pro zábavu. On i výcvik psů, kteří musí mít klid před střelbou (služebních, loveckých) má svá pravidla a mladému psu nikdo nemůže střílet za zádí jen tak. Nejprve se jde se štěnětem dál, aby to slyšelo z povzdálí. Když pes ni, zvyká se z bližší a bližší vzdálenosti. Psí "mazáci" (lověčtí) už naopak při střelbě radostně větří a koukají, kde se co bude dít. Ale u mladého nebo nezkušeného psa se to NEDĚLÁ;-€

Re: Re: Re: Bleky:
Autor: Medvídek Datum: 5.9.2008 12:24

Já vsadím svojí poslední košili (stejně je moc nenosím) na to, že to udělal naschvál, protože je to přece děsná legrajda.:-/ Jak psisko srandovně zdrhá a kňučí ! A páníček čumí jak puk !! Cha cha cha ! Pif paf puf ! ;-€ 

Moc moc držím palečky,:
Autor: Miki Datum: 5.9.2008 9:45

aby jste se s Bleky znovu setkali. Dobře vím, jaký je to pocit hledat zaběhnutého pejska - a to jsem ho našla za pouhé dva dny. Bydlím sotva hoďku autem od Žamberka, budu mít oči otevřené.