16.12.2018 | Svátek má AlbínaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


RADAR: My, protiraketoví kutilové v Čechách a na MoravěŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 318, poslední: 21.5.2008 11:31, přehled diskusí

Jsem pro:
Autor: Karla Datum: 21.5.2008 10:12

Já děkuji za trefný příspěvek pana Gabala.

Proč se nepoužije levnější řešení ?:
Autor: Ludva Datum: 18.5.2008 18:23

Stačí několik přesných zásahů Tomahawky na íránská jaderná zařízení a problém je vyřešen. Tak jako to už dříve praktikoval Izrael. Bez jaderných hlavic jsou rakety téměř neškodné. To by ale odpadly kšefty, že ano ? A že by si terorističtí kutilové sestavovali někde v poušti vlastní A-bombu ? Těžko věřit. A stejně by si ji pak mohli dovézt na místi v autě.

Mistři, zejména ti falešní, se také utnou:
Autor: Magor Milda, Mgr. etc. Datum: 18.5.2008 14:36

mrkni, Husáku, na Lidovky a anketu, pro radar je asi 3/4 hlasujících, protiradaristi jsou v zásadě jenom komunisté a ti, kteří jsou proti všem a proti všemu, jak popisuje trefně Lojza Jirásek.

Mistře Husi, ty ruský kolaborante! Budeme si tě pamatovat, však to jednou slízneš!

Gabale, Gabale, ty americký kolaborante !:
Autor: Mistr Jan Hus Datum: 18.5.2008 10:58

Rv

Cesi jsou porad stejny...:
Autor: Pierre Datum: 18.5.2008 4:09

Ukecany a liny... kecate tu o ho..e a radar tu bude stejne .....a vy zas budete preslapovat v lejne...

Je to tady hrozný!!!:
Autor: Gaston Datum: 17.5.2008 0:31

Nějací hlupáci tady argumentují tím, že Rusáci nemají důvod nás "zabrat". Copak tenkrát měli? Další bulíci si myslí, že ze všeho opět (?) vyjdeme vítězně aniž bychom hnuli prstem. Zjevně myslí na naši  normalizaci 70.let, Mnichov, Únor 48 a tak. Kdy už se Češi začnou konečně chovat hrdě a budou chtít hájit své společenství, svůj stát, svoji kulturu, svobodu a své domovy? Jak jsem se dočetl, tak 65% občanů o to nestojí(nic nového). Jsou tak "inteligentní" že hází našim nejbližším spojencům ( a jediným spolehlivým a historicky prověřeným ochráncům společenské svobody) klacky pod nohy. Ohánějí se všemi zcela nedůležitými okolnostmi. A tak mi znovu a znovu vychází, že jsme předurčeni k zániku, nebo lépe, zasloužili bychom si to. Předpokládám, že Adině a spol. například vůbec nevadí prznění českých pohraničních měst vietnamskou komunitou.....(to jen tak ověřovací otázka)

dvakrát měř, jednou řež:
Autor: Adina Datum: 16.5.2008 23:40

 že bychom se mohli "zaplést"? a že Češi zřejmě nechtějí? a proč taky? byli totiž zapleteni už dost a trochu déle než chtěli, tak ať si to nadále udatně prověřují a raději váhají ,než na to naše miniúzemí někoho pustí....ono je to s tím odchodem pak poněkud složitější a pan Kocáb v tomto směru už zřejmě vyčerpal svůj potenciál 8-o

Re: dvakrát měř, jednou řež:
Autor: WWW Datum: 21.5.2008 11:31

To udatne proverovani me dostalo.

Ano, ted je na udatnost cas, je to skoro bez rizika. Kdyz dojde na vec samou,  nejaky dalsi protektorat, to pak musi nastoupit statnicka moudrost a rozvaha.

Mě radar nevadí, naopak!:
Autor: drak Datum: 16.5.2008 23:31

Mě radar nevadí, naopak. Podaří-li se s jeho pomocí třeba i jen na nějakou omezenou dobu odradit Rusko či podobné podivné státy od pošilhávání po našem území, tak budu jen rád. Pomůže to totiž nám všem. Proto také to Rusko kvůli tomu radaru tak řve a spolu s ním i ruská pátá kolona našem území. Naše současná vláda bohužel není schopna to občanům dostatečně jasně a zřetelně vysvětlit a naše média z větší části zase pro změnu nejsou ochotna se v této věci positivně angažovat. Jejich neustále klesající úroveň už jim to bohužel nedovoluje.

Také bych si velice přál aby se už konečně naše neschopné bezpečnostní služby konečně vzchopily a konečně vypátraly alespoň jednoho zmetka, který z úřadu vynesl něco, co neměl a zařídily a s patřičným mediálním doprovodným humbukem zařídily, že v base zčerná. Možná by těch „úniků“ konečně rapidně ubylo.

Re: Mě radar nevadí, naopak!:
Autor: X Datum: 16.5.2008 23:41

Vidím, že jste moudrý a sečtělý člověk! Tak byste mi mohl vysvětlit něco, co se mi pořád nedaří pochopit. Proč nás ti Rusové budou vlastně obsazovat? Co tady máme a jim se toho nedostává?  Co u nás hodlají získat? Ropu? Plyn? Suroviny? Legendární zlaté ručičky? Schopné privatizátory?

Re: Re: Mě radar nevadí, naopak!:
Autor: PetrH Datum: 16.5.2008 23:57

Hm, co je vlastně v Čečně, že to nutně musí mít, místo aby je nechali jim samým a na hranici vystavěli šestimetrovou zeď? Co je v Abcházii? Co bylo ve všech Rusy okupovaných zemích?

Drzá rudá banda:
Autor: jeff Datum: 16.5.2008 23:19

tu stále něco mele o Američanech a jejich radaru. Budovaná protiraketová obrana je obrana NATO, jehož jsme členem. Takže tady těm bolševikům nejde o Američany, ale především nemohou skousnout naše členství v této alianci.

Dík za poučení!:
Autor: X Datum: 16.5.2008 23:07

Tak ona se nám ta lstivá Al-Kajda přestěhovala z Iráku do Iránu! A nejspíš tam odvezli i ty zbraně hromadného ničení, co se je v Iráku nějak pořád nedaří najít.  Nebo to v té emerice popletli a místo Iráku měli táhnout na Irán? Kdo se v tom má vyznat, že? Jmenuje se to všechno podobně... No, ale třeba se to na druhý pokus už povede. Nebo na třetí?

Re: Dík za poučení!:
Autor: PetrH Datum: 16.5.2008 23:35

Vám se to nepovede ani na šestej. Vy prostě chcete jednoho přehledného nepřítele, toho jste si už našel, a jednoho báťušku hosudara, a toho máte taky.

HISTORIKOVI SOUČASNÍK:
Autor: JáI. Datum: 16.5.2008 20:56

 Pane tzv.Historiku - a i další s Vaším nebo podobným přesvědčením-zkuste studovat opravdu historii coby vědu a nikoliv jako výtah z VUMLu či dějin VKS-b.Co nejvíc radarů a podobných zařízení u nás bude,tím menší je pravděpodobnost,že republiku ovládnete Vy,popř. Vám podobná individua za pomoci Vašich přátel z Ruska,Iránu či KLDR!!

Re: pro Jál.:
Autor: Historik Datum: 16.5.2008 21:08

Je mi líto, ale na Vaše doporučení a Vám podobných individuí já kašlu. S tím studiem jsem to vzal vážně. Teď jsem u kapitoly, kdy jsme měli spojence v roce 1938, taky slibovali že nás nedají, ale prodali nás.

Re: Re: pro Jál.:
Autor: ps Datum: 16.5.2008 21:15

Z čehož plyne, že kdybychom spojence neměli tak jsme v pohodě.

Re: HISTORIKOVI SOUČASNÍK:
Autor: Irena Datum: 16.5.2008 22:29

Ráda bych věděla, odkud bere své vědomosti a z nich vyplývající jistoty pan alias Jál.Jeho logika a argumentace postrádají jakýkoliv racionální základ!Tady přece nejde o ovládnutí republiky, ale o respektování názoru 3/4 občanů této země!Ona totiž v rozumných lidech přežívá latentní historická paměť, která prokazuje, že vždy, když šlo o životně důležité věci, se na nás naši velcí a často glorifikovaní bratři vykačlali!Pane Jál, to není Z VUMLu, ani z VKSb!To je onen zcela obyčejný selský rozum, od kterého jste vy a vám podobní poměrně značně vzdáleni.Jinak dosti těžko můžate někomu doporučovat studium historie, když v ní sám máte podstatné mezery!Tady bezpochyby platí Senecovo:"Nemůže druhým kázat o morálce, kdo není sám bez úhony"!!

Re: Re: HISTORIKOVI SOUČASNÍK:
Autor: PetrH Datum: 16.5.2008 23:53

No jistě, když se půjdou tři čtvrtiny populace utopit, byl by hanebnej vlastizrádce, kdo by řekl, že se mu koupat nechce. Selskej rozum je prostě v záležitostech OPZHN (nebyla jste na vojně, to je ochrana proti zbraním hromadného ničení) nedocenitelnej. Co na tom, že sedláci se s ním dostali nejdál do Chlumce. Jejich pravnuci zase dostali možnost radostně vstupovat do JZD. Pokud se na vás vykašlal váš velký a glorifikovaný bratr (tuším v r. 1989), já věřím, že naši spojenci se na nás nevykašlou. Pokud se nevykašleme my na ně i sami na sebe, jak navrhujete. Jo, studujte Senecu, je to prospěšné. A s aplikací začněte u sebe.

Re: Re: Re: HISTORIKOVI SOUČASNÍK:
Autor: Irena Datum: 17.5.2008 21:04

Věřte, a ať vaše víra vás uzdraví!Nejdříve ale se budete muset naučit nemíchat švestky s žitem,(i když z obojího lze vyrobit kvalitní alkohol).Možná pak přestanete dávat do souvislostí věci, které spolu nesouvisí a vyvozovat z toho pofidérní závěry!Protože jem pochopila, že Seneca je pro vás poněkud vzdálenější tema, doporučuji vám pro začátek seznámit se selementárními základy argumentační logiky!Možná, že pak z vás přestanou vypadávat nesmysly!!!!

ožná, že pak z vás přestanou vyp

Re: Re: HISTORIKOVI SOUČASNÍK:
Autor: Gaston Datum: 18.5.2008 0:33

Milá Ireno, buďte si jista, že 3/4 republiky tohle téma zajímá asi tak, jako Vás fotbal.Přitom mají stejnou váhu hlasu jako ten nejzasvěcenější. Svého času T.G. Masaryk bojoval asi proti stejnému počtu svých odpůrců. Odpůrci ( ona Vámi velebená 3/4většina) zmizeli, T.G. Masaryk zůstal. Podle Vašich příspěvků máte asi všechno, jen ten selský rozum Vám chybí.

Re: Re: HISTORIKOVI SOUČASNÍK:
Autor: Ailuropoda Datum: 21.5.2008 11:22

Je-li 3/4 obyvatelstva tak blbá a neuvědomí si že: Kdyby v roce 1938 měli evropské velmoci Francie a Anglie na území Československa nějaké drahé vojenské zařízení, taky by si tu autogramiádu v Mnichově trochu líp rozmysleli. Tomuto světu mohlo být lecos ušetřeno. Ono ale se bude jednat o cifru vyfabrikovanou antiradarsponzory, takže těch blbců snad tolik nebude.

Nekdy si rikam, jestli Neff, Klvana, Gabal, apod. nejsou agenty KGB?:
Autor: McDonald's No.1 w/ Fries Datum: 16.5.2008 20:23

Ano, chapu, projekt protiraketove obrany je velice tezke obhajit, na tom si lamou zuby i o mnoho vzdelanejsi a zkusenejsi propagandiste z think-tanku placenych zbrojnich prumyslem v USA, ale to, co predvadeji Neff, Klvana, nebo Gabal, to je ostuda, ktera premyslejici lidi spise odradi, a to stadecko vericich tady na Psu, to uz prece presvedcovat neni treba, ti pujdou za svym plesatym guru az do pekel.

Re: Nekdy si rikam, jestli Neff, Klvana, Gabal, apod. nejsou agenty KGB?:
Autor: Historik Datum: 16.5.2008 20:52

Se slušností a racionálními úvahami tady moc neuspějete. Takhle kdybyste přispěl nějakou šťavnatou vulgární nadávkou na adresu odpůrců radaru, to by Vám Neffovi Machometáni zatleskali. Jinak ale jsem rád, že ještě existují lidé jako Vy se zdravým rozumem. Přeji Vám pěkný den. :-)

Kdo je proti radaru ?:
Autor: BuBu Datum: 16.5.2008 19:36

Pacifisté, antiamerikanisté, bolševici a sociální demokraté - tedy "výkvět" národního Ksindlu, pod vedením bolševického starosty Trokavce . . . . Zku*vy syna Jana Tamáše . . . . . a islámského teroristického Zm*da Jana Májíčka !

Všechen tento Ksindl vždy patřil . . . patří a vždy bude patřit - pouze na šibenice ! 

Re: Kdo je proti radaru ?:
Autor: Irena Datum: 16.5.2008 22:36

Ve které stáji sídlíte?Nebo i odtud vás již vyhodili!Trpíte značným nedostatkem bílkovin! To se to potom blbne, když na to dotyčný nemusí myslet!!!!

Re: Re: Kdo je proti radaru ?:
Autor: PetrH Datum: 16.5.2008 23:59

Vy si své blbnutí programujete?8-o

Odpověď obyčejných lidí v ČR na USA radar:
Autor: Historik Datum: 16.5.2008 17:43

http://www.youtube.com/watch?v=2tRn-0BCP0Y&eurl=http://nezakladnam.cz/cs/

Re: Odpověď obyčejných lidí v ČR na USA radar:
Autor: J.G. Pašek Datum: 16.5.2008 17:53

Jako ovce  . . . včera se utrhli od rudého řetězu a dnes zase mašírují, halekají a petice podepisují jako tomu bylo při oslavách 1. Máje halekat a praporky mávali  . . .AŤ ŽIJE SOVĚTSKÝ SVAZ . . .AŤ ŽIJE KSČ . . . MY CHCEME MÍR . . . AŤ ŽIJE SOVĚTSKÝ SVAZ   . . . HURÁÁÁÁÁÁÁ . . .

a po Praze byly všude nápisy . . . . POZOR PADá OMÍTKA! . . . . . lid čuměl na nápis a šlapal do  psího hov***ka 

Re: Re: Odpověď obyčejných lidí v ČR na USA radar:
Autor: Honza Datum: 16.5.2008 18:01

No ty to musíš vědět,když jsi tam chodil pravidelně s pionýrským šátkem kolem krku....a tvůj táta na tribuně u mikrofonu...:-D:-D!!