19.7.2019 | Svátek má ČeněkDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


IZRAEL: Volba mezi špatným a ještě horšímŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 116, poslední: 15.3. 2008 7:47, přehled diskusí

Re: Šalom alejchom:
Autor: Mike Datum: 15.3.2008 7:47

Dekuji Arieli

Re: Izraelským politikům:
Autor: harry Datum: 13.3.2008 21:43

fer je fer, co ma israel, maji mit i palestinci!! palestincum bych dodal tanky, letadla ponorky, fregaty, krizniky atd. krome toho i nekolik atomovych pum.!!pak at si obe strany bojuji jak chteji. hranice do evropy bych uzavrel a kolem stredniho vychodu udelal blokadu, aby zadna strana nebyla zvyhodnena!!!! TED SI BOJUJTE!! 

Re: Kolik Mnichovů bude ještě zapotřebí abychom se konečně poučili?:
Autor: harry Datum: 13.3.2008 21:30

ten problem na strednim vychode se jmenuje israel. uz pred druhou svetovou valkou se zidovsti teroristi zacali cpat do palestiny. po druhe svetove valce zabrali pudu palestincum a vyhlasili si svuj stat. palestinci byli vyhnani ze sveho uzemi. palestinci se vsak nedaji. jelikoz je svet skoro ovladany zidy, neprotestuje proti zidovskemu vyhlazovani palestincu.  pritom meli....... snad i ted maji svuj zidovsky stat ---autonomni zidovskou ssr.  zidi byli neustale vyhaneni z ruska, polska, nemecka atd. porad se tam ale cpou. nechapu proc. kdyz nekde nejsem vitan, tak tam nejdu. a jinak ma iransky president pravdu: vetsina zidu prisla do palestiny z evropy (hlavne nemecko a rusko) a z usa. berte si je zpatky a problem je vyresen!!

Re: A na tom, že sionisté jsou:
Autor: kopretina Datum: 11.3.2008 22:42

Sionisté nejsou zloději. Židé půdu odkupovali od arabské šlechty. Nikdy nebyl žádný arabský stát na území Eretz Jisrael, židovský ano. Království Izraelské a království Judské. Židé byli v Zemi Izrael v době, když žádní Arabové nebyli. Území Země Izrael patří Izraeli.

Re: Vecna zlodejna a vrazdeni.:
Autor: kopretina Datum: 11.3.2008 19:35

Nekraďte mou identitu. Jsi primitiv, Izrael nic neukradl, území kradou a okupují  Arabové.

Šalom alejchom:
Autor: Ariel Datum: 11.3.2008 10:53

Vážený pane Yehudo Lahave, proč nám píšete o něčem, co nás buď vůbec nezajímá, nebo nechceme řešit, protože jsme tento konflikt nezpůsobili. Potřebujete se ospravedlnit v očích veřejnosti? Nehledejte podporu u českého národa, který byl ve svých dlouhých dějinách delší dobu neustále někým okupován, nežli svoboden. A navíc jsme jinověrci či bezvěrci, tudíž pro vás sionisty národ podřadný. My za vás váš "problém" opravdu nevyřešíme a podporu při řešení od nás též nečekejte, nemá to totiž žádnou logiku. Češi si nedovolí požadovat po ruské vládě, aby jim dala kus území, protože jako Slované v 5. stol. n.l. nepochybně přišli z Ruska. Na stejně nepochybném požadavku stavíte své právo na Svatou zemi, ze které Římané v 1. stol. n.l. vytlačili hebrejské obyvatelstvo. Já si též netroufnu požadovat po izraelské vládě kus území, jenom proto, že mám semitské předky.  Většina Izraelců má dvojí občanství, a pokud jsou to rozumní lidé, raději žijí mimo Izrael, než by přihlíželi tomu vraždění. Proč nasazovat svůj a životy svých blízkých za něco, co stejně jeden člověk nevyřeší, a co si ve 30. letech navařila obojaká politika Anglie (naslibovali svobodnou Palestinu Arabům za pomoc proti Turecku a též sionistickému hnutí). Kolik let hodláte plýtvat na to, že konečně zjistíte, že současná politika okupace není ekonomicky udržitelná? S tím, jak v dlouhodobém horizontu porostou ceny ropy a krátkodobě devalvuje dolar, stejně nakonec zůstanete osamoceni, protože běžného člověka akorát zajímá, za kolik si natankuje, něžli to, že někdo střílí rakety na nějaký Izrael. Bližší košile nežli kabát. Být vaší vládou, tak se s Araby hodně rychle udobřím, protože jsou to oni, kdo mají k ropě přeci jenom blíže. Navíc jsou to též jenom lidé, vzpomeňte na staré dobré časy před vznikem sionismu, kdy židé poklidně obchodovali v srdci Damašku. Nedávno vyšel článek, že izraelští profesoři hojně odcházejí do USA. Vzdělaní  lidé vašeho národa na to již přišli a vědí, že politika násilí nemá budoucnost.

Re: Ale dyť né: dyž to pobaví mě i vás, je dobře, ne? A mě to neskutečně baví...:
Autor: Stanislav Datum: 11.3.2008 6:10

To je fajn, mně už by z toho trouby bylo špatně ... R^

BTW jedna ukázka vyzbrojování Izraele ze strany ČSSR stojí v Londýně v Imperial War Museu -- zajatý tank T34 vyrobený v ČSSR a zajatý, tuším, od Syřanů ... ;-)

Ale dyť né: dyž to pobaví mě i vás, je dobře, ne? A mě to neskutečně baví...:
Autor: Jakub S. Datum: 10.3.2008 23:54

Re: Re: Nú, tak to sou jedinej na světě, kdo mě, celoživotního antikomunistu,:
Autor: Stein Datum: 10.3.2008 23:43

Zato vás bolševky je hrozné číst, když ani nevidíte co jste pomáhali vytvořit za zrůdný režim.Naštěstí končí, což je moc dobře.

Re: Kolik Mnichovů bude ještě zapotřebí abychom se konečně poučili?:
Autor: Ludmila Datum: 10.3.2008 23:35

Pane, mluvíte mi z duše. Že ta Evropa musí zůstat v každé generaci tak pitomá

Re: Nú, tak to sou jedinej na světě, kdo mě, celoživotního antikomunistu,:
Autor: Jiri Datum: 10.3.2008 23:22

Pane Jakube, s veskerou uctou jim musim rict, ze i delani si srandy z toho blbce je asi hazeni perel svinim.

Re: Tááák - ::
Autor: Stein Datum: 10.3.2008 23:14

Klidně zhasněte.

Tááák - ::
Autor: Jakub S. Datum: 10.3.2008 23:11

PRÁVĚ TAKOVOU ILUSTRACI jsem si představoval. Děkuji za předvedení. Kdo chce kam... Můžu jít spát.

Pěkný počet hrubek a vůbec chyb na těch pár řádků, teda jo!:
Autor: Jakub S. Datum: 10.3.2008 23:08

No aspoň se odkopeš sám/sama. Úroveň stísňující... Mirko.

Re: Nú, tak to sou jedinej na světě, kdo mě, celoživotního antikomunistu,:
Autor: Stein Datum: 10.3.2008 23:08

To není zjednodušení, to je konstatování vaší stařecké demence a bolševické minulosti.Vy si na antikomunistu akorát hrajete, udavačský kriple.

Nú, tak to sou jedinej na světě, kdo mě, celoživotního antikomunistu,:
Autor: Jakub S. Datum: 10.3.2008 23:01

pokládá za rudou svini. To je příznak - a dobrý: Zásadní zjednodušení vidění světa okolo - tzv. černobílé vidění, příznačné pro jednodušší mozky. Ajvajvaj, voni sou teda dobrej. Ještě třeba vo Karkulce, sím!

Co ty vlastně jsi? Hlemýžď?:
Autor: Jakub S. Datum: 10.3.2008 22:58

Ken ve lo - spíš zoologická rarita: šnek a současně vůl. Zdá se to jednoznačné.

Re: A na tom, že sionisté jsou:
Autor: Jakub S. Datum: 10.3.2008 22:54

Tohle je už ale  c h u c p e , Štajn - !!

Re: Núú tak kouknou, Stein::
Autor: Stein Datum: 10.3.2008 22:51

Co to melete vy plesnivej bolševickej dědku?Pochlubte se, jak jste vy českoslovenští bolševici vyzbrojili Izrael, a to flagrantním porušením mezinárodních úmluv a podrazem na spojence a vítězem nad nacismem, Velkou Británii.Znovu opakuji, takovými rudými sviněmi jako Vy nelze už více pohrdat.

Re: A pak ji nechat zvolit:
Autor: Jakub S. Datum: 10.3.2008 22:51

- recipročně. Ano, ano.

Šma Jisroel - on si je kupuje neustále,:
Autor: Jakub S. Datum: 10.3.2008 22:49

ty, kteří chtějí. Ty desetitisíce dobře a klidně žijících rodin Arabů, co tam jsou všude, jako řádní a plnoprávní občané téhle úspěšné země - to není nic?

Klobouk dolů, ano!!:
Autor: Jakub S. Datum: 10.3.2008 22:42

Velké ocenění. Rázem mu odpouštím řadu jiných lapsů a vad. Tohle je  o d v a h a .

Re: Re: Re: Re: Židé si ty útoky pěstují.:
Autor: vasekpav Datum: 10.3.2008 22:41

Právní  stát  RUSKO  taky  zlikvidoval  Čečensko  !!! ,  A  nikdo  jim  to  nemá  za  zlé ?!?! NE!! 

Núú tak kouknou, Stein::
Autor: Jakub S. Datum: 10.3.2008 22:41

vodpustěj, kdo jim za to může, že nežijou jako my, co máme každé děťátko už od mala znalé čtení a psaní a všeho, a pokračuje to? A dělali to už naši otcové a dědové? Dopa bránil jim dosáhnout nějakýho toho vzdělání, nú - ? A ti naši vzdělaní a pracovití lidi vybudovali bleskově ten stát.  A bolševici ho už přes půl století nenáviděj a dští na něj oheň nebeskej a síru, a malujou donekonečna ty rádoby typický našince - s okurkovýma nosíčkama a pejzama a kdovíčím.  Nú a my sme tam porád, a k tomu eště kdovíkde jinde, a všude je to elita. A nový letopočet tu, my zde - a bolševici kde, nú?! A vy tam budete brzo taky, takový jako voni. Maj to marný. A dou si dát trochu sody, dobře jim radím - na to pálení žáhy. Ale že na nás máj takovou žízeň - toho jich nikdo nezbaví, Štajn! To je nedostatečným IQ, věděj?!

Pozor: oni nejsou, už od dětství, navyklí ráno brzo vstát, jít do fabriky, narazit si, stát osm hodin u mašiny a pak jít domů. Balkánem počínaje je ideálem mužů na jihu nechat se živit ženou(ami),:
Autor: Jakub S. Datum: 10.3.2008 22:32

diskutovat nekonečně po kavárnách/čajovnách/barech/náměstích, jít řvát na demonstraci a případně činit výpady vůči TĚM ZLÝM, které za takové označují jejich MULLÁHOVÉ. Pracovat?! Ale no - to snad ne...

Re: Re: Tak co?:
Autor: Šnek Datum: 10.3.2008 22:29

Nadhled to chce. Já taky nepíšu, co si o vás myslím. Beru to s nadhledem. Vy dobře sám víte, co jste zač.

Kolik Mnichovů bude ještě zapotřebí abychom se konečně poučili?:
Autor: Jakub S. Datum: 10.3.2008 22:28

Velmi dobře do toho vidíš a činíš správné závěry, draku. Šalom, chaver!

Také se stydím, a rmoutí a pobuřuje mne, na co jde poměrná částka za mne: na fanatické, nepracující, jen nenávistí žijící teroristy. Další fazeta do mých stále větších výhrad vůči EU. Bude ještě hůř?

Re: Re: Židé zaseli vítr,:
Autor: Stein Datum: 10.3.2008 22:27

Co jste tím chtěl napsat za moudro, vy jeden bolševický blbe?Vámi rudochy lze jen opovrhovat, když se chlubíte, jak jste soudružsky a po sovětsku pomohli ke vzniku Izraele.

Re: Re: A na tom, že sionisté jsou:
Autor: Šnek Datum: 10.3.2008 22:27

Nadhled Kobylko, nadhled to chce. A doufám, že nejste žena.

Re: Autor:
Autor: vasekpav Datum: 10.3.2008 22:25

Izrael  hospodářsky  pozvedl  celou  oblast  ,  všichni  i muslimové  z  toho profitují  , jenže   sitoho  neváží  !  Jsou  neschopni  jakéhokoli  vývoje  ! Islám  je  jejich  vlastní  pastí  ! Ptažmo  ,  I  naší  !!!