22.7.2019 | Svátek má MagdalénaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


RADAR: Starosta Trokavce se zbláznilŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 404, poslední: 4.6. 2008 12:26, přehled diskusí

Re: Otázka pravosti - Wagner to psal ? :
Autor: John Datum: 7.1.2008 13:58

Zajímavá obhajoba, ale krapátek nám kulhá soudruhu. On je tam někde odkaz na přímé vložení od čtenářů? Nevkládá to spíš páně starostovo samo.

Esmeralde:
Autor: Ale proč ne Datum: 7.1.2008 13:54

klidně se mi připomeňte, až ta zbytečnost tady bude stát.Metody získané v Gitmu se časem budou hodit i na jiný okruh osob než jsou islamisté, protože pokračující US Civil War brzy rozhodne o těch, kteří dostanou do ruk Černého Petra a do konce svého mizerného života budou platit dluhy jako mourovatí, a  o těch, kteří nad nimi budou svobodně práskat bičem.To je taková hezká americká tradice.

PS: nevíte, proč zase cenzor Wágner nepustil moje příspěvky, takhle se nedá soudružsky diskutovat.:-(

Otázkou je, která země je vlastí Draka Goriliče a proč o "vlastní zemi" mluví odrodilec vašeho typu ;-):
Autor: S/kepticus M/aximus Datum: 7.1.2008 13:52

Re: Klasická česká metoda ...:
Autor: čárli Datum: 7.1.2008 13:49

Nestrašte slušný a normální lidi, prosím.

Re: Re: Nemyslím ..:
Autor: čárli Datum: 7.1.2008 13:41

Moje řeč. Radar tu bude a šmytec. Kecy antiradaristů jsou nám k smíchu nebo k pláči?

starosta Trokavce:
Autor: karel Datum: 7.1.2008 13:40

Starší pán,který už si nepamatuje co říkal včera!On a komunistický starosta Rožmitálu  vykřikovali do sděl.prostředků,že oni se koupit nenechají.Realita,starosta Rožmitálu cvhce rovnou 600milionů  a starosta Trokavce pro obec s 901ti obyvateli  40milionů.Starostu Sp.Poříčí nazývali zaprodancem,přitom to byl starosta který  s vládou jednal,kladl požadavky,požadoval odborné posudky.Výsledky jsou znát,bude dále zpřístupněn  voj.prostor,vzniknou cyklostezky,do obcí přijdou dotace na zanedbanou infrastukturu.Starosta Rožmitálu kritizující zanedbanost regionu,zapomíná,že za tuoto skutečnou zanedbanost může  jeho rodná strana!!!Na rozdílod něj tu žiji přes padesát let.Tito dva starostové mající plnbou hubu demokracie neváhají  vyhodit z jednání v Rožmitále ty starosty,kteří mají jiný názor!!!!Přeji obyvatelům Trokavce  vodovod,kanalizaci,ale nebudou toto mít zásluhou svého starosty,protože  ten své starostovské poslání  změnil  na odbornost ve věci radar.záření.,voj.strategie,dokonce mezinárodně polit.problematiku.Chci mu připomenout  jeho vyjádření v tisku,kde prohlašuje že ostatní se zaprodali on tak neučiní,směje se tomu,kde by ten Topolánek ty peníze vzal.Po někom zůstanou zažloutlé fotky z e starých n ovin,kdy bývak starosta  hlavní hvězdou,po jiných,těch rozumnějších jejiích obce na úrovni dnešní doby...8-o

Re: Re: Re: Re: Re: Ten starosta je normální trokavec...:
Autor: Esmerald Datum: 7.1.2008 13:39

No vidíte, a furt naslepo.

Re: Re: Dopis je propagandistrickým výmyslem.:
Autor: Jura Jurax Datum: 7.1.2008 13:39

No, tak jsem si to přečetl ... a jak je na cigaretách varování ministerstva zdravotnictví, že škodí zdraví (cigarety, ne ministerstvo), tak by na stránkách by mělo být upozornění, že tam jsoucí extrémně vysoká koncentrace nevzdělanosti, blbosti, komunistických kydů a primitivního antiamerikanismu může též vážně poškodit zdraví. 

Re: Re: Re: Je zarážející,:
Autor: Esmerald Datum: 7.1.2008 13:35

Ano, díky, jsem si vědom této možnosti. Mají to ovšem trošku komplikovanější a dobře jim tak.

Re: Dopis je propagandistickým výmyslem:
Autor: Harpyje Datum: 7.1.2008 13:29

Ano, dopis je propagandistickým výmyslem starosty Trokavce. "S pozdravem / Jan Neoral / Přidáno: 14.12.2007 13:02"

Re: Re: no, tak mi nějak napadlo, že autor:
Autor: cca1 Datum: 7.1.2008 13:29

podle starších článků autora se nejedná o základnu ale stanici stoupají ceny i kolem stanic ???

Re: Re: Re: Neměl náhodou na mysli bomby s ochuzeným uranem, které byly též použity při humanitárním bombardování Srbska ?:
Autor: Jura Jurax Datum: 7.1.2008 13:26

Viz třeba http://www.barrister.cz/strat/bulletin/page.php?id=14 a http://www.toxicology.emtrading.cz/modules.php?name=News&file=print&sid=28

Otázka pravosti - Wagner to psal ? :
Autor: IS Datum: 7.1.2008 13:24

Kdo si dá práci místo blábolů a přečte kritizovanou stať, tak zjistí, je tam možné napsat příspěvek rovnou s odpověďí starosty. Podvrženými zprávami jménem odpůrcu radaru bylo již vyvoláno několik povyků. Alespoň trochu seriózní novinář by se starosty dotázal. Jenže záměrem Wagnera je spustit povyk.   

Re: Re: Re: Re: koukám, že:
Autor: Jura Jurax Datum: 7.1.2008 13:23

R^R^R^

On totiž humanitní vzdělanec, dostane-li se mu jistého věhlasu, nabude někdy dojmu, že rozumí čemukoliv, a nerozpakuje se o tom veřejně mluvit a veřejně ze sebe dělat vola. A umělcové jsou holt spíš vzdělanci humanitní ...

K Chytilové bych řekl akorát, že to zamlada byla hezká ženská; její filmy mne bohužel nezaujaly - jsou na mně moc umělecké - no a k stáru ze sebe dělá komičku, ač to nejspíš nezamýšlí ...

Re: Re: Re: Re: Ten starosta je normální trokavec...:
Autor: Jura Jurax Datum: 7.1.2008 13:17

Jojo, slýchal jsem o něm :-D

A juž můj děd lamentoval nad úpadkem, jenž moderní doba ssebou nese, a děd jeho děda určitě taky ... i v biblí svaté ta lamentace je, dokonce následovaná akcí, a to hned dvakrát, co vím (Sodoma a Gomora a potopa)

Re: Re: Re: Re: koukám, že:
Autor: Esmerald Datum: 7.1.2008 13:15

SALCHERE IP: 80.188.71.xxx,  ČEKÁM !!!!

Re: Neoral má pravdu,:
Autor: Jura Jurax Datum: 7.1.2008 13:13

RvRvRv

Re: Re: Neměl náhodou na mysli bomby s ochuzeným uranem, které byly též použity při humanitárním bombardování Srbska ?:
Autor: Buvol Datum: 7.1.2008 13:13

Ze školy znám zákon o zahování energie. Rozumím tomu, že kinetiká energie se nárazem přemění v tepelnou, ale trošku tápu, co se stane s tou "jadernou" nebo "zářící" energií v tom uranu .... nezamoří to náhodou okolí nějaký izotopy toho uranu, které dál ničí živou sílu, třeba dlouhodobě, tím zářením ?

Re: Re: Re: Pomluvy, urážky a hlavně vyhrožování nepřímou likvidací jako za "totality".:
Autor: Jura Jurax Datum: 7.1.2008 13:13

To tedy čumím ... i když je možné, že tehdy Vám to tak nepřišlo, když jste nic jiného neznal ...

Re: Re: Re: Ten starosta je normální trokavec...:
Autor: Esmerald Datum: 7.1.2008 13:12

Asi jsem zapomněl na SVĚDOMÍ. Víte "Juro" o čem je řeč ?

Re: normální socanské strašení:
Autor: Jura Jurax Datum: 7.1.2008 13:09

bolševik, socan a meloun !!

Re: Re: no, tak mi nějak napadlo, že autor:
Autor: Esmerald Datum: 7.1.2008 13:09

Já jsem navrhoval, že vyměním velkou parcelu v Pripiati ( pri Černobylu ) za malou v Trokavci, pokud tam radar BUDE. Žádná odezva.

teplota at. bomby:
Autor: PQ Datum: 7.1.2008 13:08

Wikipedia:

U jaderné bomby shozené na Hirošimu (explodovala ve výšce 550 m), v epicentru byla teplota přibližně 4 000 °C (povrch slunce má teplotu 5 000 °C), na několik sekund byla dosažena teplota asi půl milionu °C, na velmi malou dobu (v řádu několika milisekund) i několik (desítek) milionů °C (jen díky tomu lze zkonstruovat termonukleární zbraň).

P. Wagner má tedy úplnou pravdu (epicentrum je místo na zemském povrchu nad či pod daným jevem - zemětřesení, vzdušný výbuch, jestliže at. puma ve svém centru má po dobu několika sekund půl milionu stupňů a po dobu několika milisekund dokonce desítky milionů, pak není naděje výbuch utajit.

Re: Re: NE RADARU:
Autor: Jura Jurax Datum: 7.1.2008 13:08

A jo - on píše ze serveru MŽP? Tak proto tak alternativně inteligentní, neřkuli blbé názory ...tohle vědět, tak jsem s ním ani nepolemizoval - melouna nepřesvědčíš :-/

Re: Re: Re: NE RADARU:
Autor: Jura Jurax Datum: 7.1.2008 13:05

ach jo - budete dost zamořenej a následky se už projevily ;-(

Neoral má pravdu,:
Autor: Petr Vlach Datum: 7.1.2008 13:05

americká vláda páchá válečné zločiny po celém světě

Re: Re: Klasická česká metoda ...:
Autor: PQ Datum: 7.1.2008 13:03

Ruth, ti lidé, kteří ho volili, jsou většinou bývalí?? či současní komunisté, Trokavec a podobné obce jsou buď přímo součástí vojenského prostoru nebo velmi blízko a byli do značné míry na něm závislí.

Re: NE RADARU:
Autor: Jura Jurax Datum: 7.1.2008 13:02

Naštudujte si někde (ale ne v nedělní příloze Blesku nebo Práva), proč a v jaké munici ten ochuzený uran je, jak působí při zásahu a nakolik zamořuje okolí.

Po válce v Iráku a Afghánistánu je takto postiženo mnoho miliónů lidí. - kulové víte, o čem mluvíte. Mimochodem v Afghánistánu se munice s jádry z ochuzeného uranu prakticky nepoužívala - kdybyste tušil, vo co go, tak by Vám došlo, že tam prostě pro ni nebyly vhodné cíle.

Viz třeba http://www.barrister.cz/strat/bulletin/page.php?id=14 a http://www.toxicology.emtrading.cz/modules.php?name=News&file=print&sid=28

Re: Re: Nemyslím ..:
Autor: Miloš Datum: 7.1.2008 13:02

R^R^R^R^!!

Jakékoli publikace p. Wagnera:
Autor: kerim Datum: 7.1.2008 12:54

je třeba číst s tou největší ostražitostí. Mám v dobré paměti jeho zpochybňování Bémova výstupu na Everest. Bylo to nechutné (a to Béma nemusím), nepravdivé a doopravdy podlé. Pan Wagner je  veskrze neseriozní člověk, jehož každý  další písemný  výpotek čtu jen s otázkou 'cui bono"? (pěkně česky - za kolik a pro koho)