23.7.2019 | Svátek má LiborDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


RADAR: Starosta Trokavce se zbláznilŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 404, poslední: 4.6. 2008 12:26, přehled diskusí

Pro soudruha Catona:
Autor: F. Čech Datum: 7.1.2008 16:21

Zase jste vedle jak ta jedle. U vás komunistů by ale člověk zdravý rozum hledal jen těžko. Aspoň mně jste tedy o tom za celá léta své diletantské vlády nepřesvědčili. ODS jednoznačně ztrácí body kvůli idiotské zdravotní reformě zvyšující zisky už tak enormně placených lékárníků a postihující lidi nemravným 30 Kč poplatkem za každou položku na předpisu. Pár lidí možná také ví i to, že díky rovné dani z příjmů přinese "reforma" v pojetí ODS  velkou díru do rozpočtu přilepšením lidem s nejvyššími přijmy o desetitisíce ročně (bude to stát  asi 11 mld., ale týká se to také všech poslanců, proto se o tom nemluví)  Tuto díru ve státním rozpočtu pak uhradí drobní lidé zvýšením DPH na potraviny, zrušením společného zdanění manželů a dalšími asociálními opatřeními. Výsledek bude roven nule. Toto vadí lidem vy bolševický kreténe. Neexistující a nikoho neohrožující radar s 10ti polskými antiraketami bez výbušných hlavic vadí jedině soudruhům v Trokavci, Putinovi, iránským ajatoláhům, vám bolševikům a pár zmanipulovaným prostým lidem, které jste s pomocí novinářů postrašili. Vy bolševici dobře víte, že i obyčejný americký radar odsouvá váši vysněný návrat k totalitě do říše snů. Už se prosím vás smiřte s tím, že ne my, ale vy jste dnes na smetišti dějin a podle toho se zařiďte! A odstěhujte se už na tu vaši vysněnou Kubu a neotravujte normální lidi! 

lidoop:
Autor: kurbet Datum: 7.1.2008 16:10

O nějakém starostovi Trokavců, myslím se jmenuje Neoral,zbytečně ztrácet čas.Když ten mluví o radaru a atomu,to je na odborné úrovni jako když Andula dlaňová mluví o kvalitním sexu.

Už se zase mlží:
Autor: Cato Datum: 7.1.2008 15:55

aby se zamluvila podstata problému a tou je (pro naši vládu) nesouhlas většiny voličů s radarem a nesouhlas vlády dát lidem možnost  se k němu vyjádřit v závazném REFERENDU.

ODS ztrácí mj.díky radaru preference tempem, které naše politika snad nepoznala, je to jako když se na palubě Titanicu tančilo a v podpalubí už stála voda. Musí mít tedy veliký zájem ten radar tady protlačit, když jsou kvůli němu ochotní jít na dlouhou dobu do opozice, Uklidňuje mne jedině to, že to celkem určitě dělají ZDARMO!;-D 

PRD:
Autor: SID Datum: 7.1.2008 15:54

O čem je řeč...? Jsem ochoten respektovat názor většiny. Ale ... To by musela být v naši zemi vůle bavit se o věcech veřejných formou referenda. Když něhoho (řekněmě stranu) zvolí 1/3 voličů z 50% zůčastněných, kolik asi lidí zastupuje někdo, kdo se ohání tím, že má právo hovořit za mně.

Takže, až se budeme bavit v referendu o každém PRDU, jako třeba ve Švýcarsku, pak ano, budu respektovat názor většiny. Zatím se domnívám, že RADAR je nám k ničemu, ale jak můj názor mohu prezentovat, když ani petice nejsou k ničemu. Anebo si někdo myslí, že zemička, někde v Evropě, zajímá nějakého vojenského experta, nebo nedej Bože výzkumníka, či výrobce zbraní ...? Jó, Havel chtěl zemi beze zbraní, bez fabrik na zbraně, a jak to dopadlo. Jenom přenechal trhy těm co jenom na to čekali.

Učme se rozhodovat sami o sobě a ve všem a vždycky. Chce to čas, třeba se to naučíme.

Doporučuju také porovnat "oficiální" názory s názory jiných, viz:

http://video.google.com/videoplay?docid=8988743492919612368&hl=en

Re: Re: Radar-Politický problém:
Autor: RZ Datum: 7.1.2008 15:54

To je v tomto případě nepodstatné. V prvních poválečných (skutečně svobodných!) volbách jsme si stejně zvolili bolševiky.

Re: Re: neoral:
Autor: Cato Datum: 7.1.2008 15:49

Myslíš, že by mu Mušaraf nějakou půjčil?

Něco by se mělo udělat pro zvýšení min.IQ:
Autor: Cato Datum: 7.1.2008 15:49

obyvatelstva, jak čtu tyhle příspěvky,tak mi to připadá aktuálnější problém než americká bezpečnost. Protože nadšený blb je horší než 40 profesionálních diverzantů, bohužel ale to nebezpečí nese pro ČR.

Re: Ještě chvíli...:
Autor: Kiki Datum: 7.1.2008 15:46

Do komunistických řad žene dost občanů vládnoucí garnitura. To co národu předvádí je do nebe volající. Většina politiků si nese na zádach batoh s penězi a je jen otázkou kdy na ně dopadne světlo.

Re: Přátelství USA - Irák:
Autor: Pasáček koz z Vermontu Datum: 7.1.2008 15:45

Děkuji za nadávky, poslužte si. Zmenšují vaší frustraci. Kdybyste však někdo chtěl dodat něco k faktům uvedeným v mém textu, neváhejte. Všichni si to rádi přečteme.

Zdraví z Ameriky  Pasáček koz.

Ještě chvíli...:
Autor: F.VÍZEK 88.100.57 Datum: 7.1.2008 15:37

Z vůle občanů mají komunisté po svobodných volbách více poslanců než lidovci a zelení dohromady.  Bude-li vládní koalice pokračovat s reformami na "tento způsob" , může být KSČM za pár měsíců víc než třetí nejsilnější stranou v zemi...  

Závěr: Nemálo občanů - jak se ukazuje - vidí strašáky jinde!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ten starosta je normální trokavec...:
Autor: Jura Jurax Datum: 7.1.2008 15:28

neřekl bych :-D

Re: Re: Re: Re: Re: Neměl náhodou na mysli bomby s ochuzeným uranem, které byly též použity při humanitárním bombardování Srbska ?:
Autor: Jura Jurax Datum: 7.1.2008 15:27

Já ne - onemocněli i vojáci, co nebyli v první linii a k dotyčnou municí zničeným objektům se ani nepřiblížili ..

Re: Re: Re: Re: Re: Neměl náhodou na mysli bomby s ochuzeným uranem, které byly též použity při humanitárním bombardování Srbska ?:
Autor: Aurelius Datum: 7.1.2008 15:26

Uran, ochuzený, ci neochuzený, je prudce jedovatý tezký kov. Zbytek si domyslete,  myslivci...

Re: Ještě chvíli...:
Autor: ver Datum: 7.1.2008 15:21

komunisty netřeba strašit , oni straší sami

Re: neoral:
Autor: cb Datum: 7.1.2008 15:12

Muzeme byt radi, kdyz Iran pouzije jednu ze svych vzacnych jadernych zbrani na nejakou diru v Brdech.

Re: IQ:
Autor: cb Datum: 7.1.2008 15:11

Jaci volici, taky starosta.

neoral:
Autor: karel Datum: 7.1.2008 15:11

8-o8-oodborníkna všechno,zřejmě bývalý lampasák a soudruh,něco ví o radarech.největší odborník na první zásahy,známé jako útok na první oči a uši.Zapomíná však,že první útok ba směřoval také na Jince ,ale tam už jeho útoky nesměřují,je tam totiž jeho spolustraník starosta a pak také starosta Příbrami,kterýje největší ochránce této posádky.Takže proti čemu bojujete starosto,bojujte proti jincům  a bebude mít případně cosi za vsí,protože to bude  uv nitř.voj.prostoru!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ještě chvíli...:
Autor: F.VÍZEK 88.100.57 Datum: 7.1.2008 15:10

Ještě nějakou dobu Topolánek + Čunek + Melčák + Pohanka a budeme se všichni divit, kdo a jak bude posilovat na české politické scéně.  Poslední průzkum veřejného mínění, který přisoudil současné vládní koalici 86 křesel ve dvousetčlenné Sněmovně, je varující. 

Strašit komunisty (ať je kdo má či nemá za "černochy") je možné, ale hodně levné. Neumětelství současné vládní garnitury je zvedá do oblak...  Abychom se za pár měsíců nedivili !  A kdo ponese vinu?  Občan určitě ne !

Na Saddáma, který měl svého času :
Autor: Ale proč ne Datum: 7.1.2008 15:10

mezi US a západoevropskými politiky více kamarádů, než mají dnes Topolánek a Vondra dohromady, byl před časem také smutný pohled.Vřele bych doporučoval každému českému volenému zástupci, aby si ten jeho "vis svislý" dobře prohlédli.Nikdo jim totiž nezaručí, ža by si ho mohli za nějakých pár let také zkusit.

slušnost:
Autor: Vodák Datum: 7.1.2008 15:08

Proti  tomu co psal pan Vagner o panu Bémovi při jeho výstupu na Everest je ten starosta  z Trokavce ještě genius. Do dnes jsem nečetl omluvu, jestli jsem ji přehlédl omlovám se. Myslím, že tak neseriozní lidi jako pan Vagner by měli být izolováni, stejně jako ten trouba z Trokavce. 

Re: Jakékoli publikace p. Wagnera:
Autor: nutela Datum: 7.1.2008 15:08

Zcela s vámi souhlasím.

O fakt, že je Trokavec se svými sedmdesáti obyvateli nejsledovanějším místem v Česku se zasloužili české sdělovací prostředky:
Autor: F. Čech Datum: 7.1.2008 14:57

A je to opravdu smutný pohled na naše média z nichž se stávají komunističtí poskokové. Fakt, že místní obyvatelstvo se bojí mít ve svém okolí obranná zařízení je stará věc.Podobný tyátr už zažili před 2. světovou válkou Angličané když jejich obyvatelstvo psalo petice a úspěšně lobovalo kde se dalo proti umístěním děl protivzdušné obrany v blízkosti jejich obydlí, přestože tím sami rezignovali na svou vlastní ochranu. Od tradičně zbabělých Čecháčků se také nedá čekat nic jiného. Co je na celé věci zarážející a stupidní je jedině obrovská, zcela nepřiměřená medializace nářků těchto pár přihlouplých poserů!

Re: Starosta má pravdu.:
Autor: cb Datum: 7.1.2008 14:55

Strela z ochuzeneho uranu zari asi stejne, jako ceska hlina.

Válečné zločiny vlády USA:
Autor: Abonent Datum: 7.1.2008 14:49

Jedním z nejhorších válečných zločinů USA bylo barbarské zničení prvního národně socialistického státu na území Evropy.

Kdyby nebylo americkožidovských intrik, národně-socialistické Německo pod vedením soudruha Hitlera by vzkvétalo, a stalo by se dávno zářným vzorem pro všechny utlačované pracující celého světa.

Už by nebyly žádné problémy se Židy, Cikány, Čechy, a dalšími podlidmi.

Hanba krvavému režimu USA !

Re: Re: Re: no, tak mi nějak napadlo, že autor:
Autor: cb Datum: 7.1.2008 14:48

Ne, protoze tam je malo Americanu.

Neoral:
Autor: cb Datum: 7.1.2008 14:45

je blb.

Re: Re: Re: Re: Neměl náhodou na mysli bomby s ochuzeným uranem, které byly též použity při humanitárním bombardování Srbska ?:
Autor: Buvol Datum: 7.1.2008 14:29

Děkuji za odkazy .... jsem nakloněn tomu, že nemoc veteránů války v zálivu souvisí s tím ochuzeným uranem ...

IQ:
Autor: Josef Hájek Datum: 7.1.2008 14:13

Jestli byl pan starosta Trokavce zvolen jako nejchytřejší občan,tak pozdrav pánbůh.

Re: Radar-Politický problém:
Autor: BUBÁK Datum: 7.1.2008 14:02

Kde jste   vzal  ten vámi uváděný argument , že na území  ČSSR byly umístěny  atomové  a biologické zbraně?  Rakety zde  skutečně  byly ,ale ne  tohoto druhu a  tato informace je snadno dosažitelná. Nedělejte ze sebe  uváděním  podobných  blábolů  troubu.A  argument jak  USA  vždycky přišly  Evropě na pomoc je také dost  pomýlený- jednotky  USA se na  pomoc -vylodění -v Evropě  2 roky  připravovaly v Anglii a  teprve když už vlastně byl výsledek 2ww jasný  tak z obavy o ztrátu svého vlivu  v Evropě se  vylodily, jinak  hrozilo že se SSSR zastaví  při honu  fašistů až na  břehu L:M  kanálu.

Komunista zůstane komunistou:
Autor: Robert Datum: 7.1.2008 14:01

a hlupák hlupákem, i když ho stejně chytří spoluobčané zvolí starostou. Na inteligenci mu to nepřidá. To je ten hlavní malér demokracie, hloupí voliči volí hloupé politiky a pokud je těch hloupých voličů víc než 50%, tak je jasné, jak to dopadne. Pak je demokracie na nic.