26.4.2019 | Svátek má OtoDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


MÉDIA: Může Česká televize cokoliv?Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 324, poslední: 6.9. 2008 21:45, přehled diskusí

Re: Re: PAN ŠULA LŽE:
Autor: Roman Šula Datum: 7.12.2007 11:55

Děkuji za toho mladíka. V mém věku takové oslovení docela potěší.

Re: Neprofesionalita profesionálních redaktorů aneb Ach, ta Třebíč! (odkaz na článek):
Autor: Ladislav N. Datum: 7.12.2007 0:32

Neprofesionalita profesionálních redaktorů aneb Ach, ta Třebíč!

(Napsané na základě reportáže ČT z 1. října) Petr Klukan

Re: Vyborny clanek:
Autor: nee Datum: 6.12.2007 23:48

Souhlas, to samé v případech demontrací proti vládě, reformám (kde se sešlo max. 3000 lidí a početnou část tvořila skupina prašivých anarchistů, mladých, starých komunistů, odborových bossů, sociálních demo"G"ratů). A je toho mnohem víc. Všimněte si jaký prostor a v jakou hodinu dostávají populističtí štváči (hlavní tel. noviny) z levého bloku a kdy se seriózně diskutuje s odborníky a dostávají slovo také vládní činitelé......Zajímavý byl také nedávný dokument o ultralevici a ultrapravici, kdy ČT, resp. autor postavil proti sobě do kontrastu levicové extrémisty (Anarchisty, Mladé komunisty) a klub umírněných demokratů?(nebo jak se jmenují..omlouvám se, nevím přesně). Neonacisté (pravicoví extrémisté) tam byli jaksi naokraj. To mi přišlo dosti nefér. >-(Y)

Re: Re: Romane Šulo,:
Autor: Bert Datum: 6.12.2007 22:57

Co s tím má společnýho Janeček?

Re: Romane Šulo,:
Autor: mik Datum: 6.12.2007 22:54

Proc? Ze neskace jak soudruh Janecek piska?

Vyborny clanek:
Autor: mik Datum: 6.12.2007 22:52

Podobnou zkusenost muze clovek videt i v kauze radaru: kdyz v Brne na Svobodaku se kona proradarova demonstrace na kterou prijde nekolik stovek lidi, jsou tam takove osobnosti jako pani Masinova, panove, Paumer, Hucin tak CT ani nepipne, kdyz ale nejaka dedina vedena starostou, ktery nema sajnu o radiotechnice, udela uplne neplatne "referendum" o tom co ma byt postaveno mimo jeji rajon, hned je z toho kauza na mnoho mesicu a vysledkem je zbytecna investice do dedin, ktere vzhledem ke kvalite svych starostu stejne nikdy poradne fungovat nebudou.

Re: Re: PAN ŠULA LŽE:
Autor: Vojcek Datum: 6.12.2007 22:50

zajímavé, a vy jak víte že lže? nějaké důkazy či argumenty?

Romane Šulo,:
Autor: Bert Datum: 6.12.2007 22:49

teď už si to nemyslím, nýbrž vím, že jste absolutní blb.

Re: Re: Slováci by řekli, že ten článek je pekné cigánstvo :-):
Autor: pája Datum: 6.12.2007 22:48

R^R^R^

Problém je v Třebíči někde jinde:
Autor: Pavel Doležal Datum: 6.12.2007 22:42

Čau Romane,

s názory na ČT nemohu nic jiného než souhlasit. I když s těmi zelenými je to asi velká spekulace.

Hlavní třebíčský problém je však v rozhodnutích radnice. Prodeje městských pozemků přes spřízněné firmy. A nejedná se jen o dnes už slavný Interspar a Lidl. Prakticky všechny pozemky v Třebíči dnes už prodávají 3. strany, které dobře nakoupily. Proč je neprodává přímo město, jsem dodnes nepochopil. Vždyť to je evidentní a do nebe volající tunel. Centrální vytápění v Třebíči. No to je další nehoráznost. Výborný business pro nadstandardně protěžovanou firmu.

Oba problémy vznikly ještě před nástupem dnešního starosty. Ale za dob pana Maška a pana Mastného. Takže „chudák“ Uher je tam jen jako ambiciózní naivní figurka pod kterou mohli být všichni schovaní.

O objektivnosti ČT silně pochybuji. Důkazem mi mohou být rozhovory s panem Rynešem. Místním “objektivním” novinářem. Přesto si myslím, že ČT zde píchla do vosího hnízda a chování radních jistě nebylo dáno nějakou nálepkou na kameře, ale nepříjemnými otázkami na výše uvedená témata. Snad nám to všem v Třebíči otevře oči.

Re: PAN ŠULA LŽE:
Autor: Alena Datum: 6.12.2007 22:14

Pane Macháček, nevšímejte si toho Šulova blogu.

Ano  LŽE !  Buďte na výši a nestrácejte s tímto mladíkem čas.

On je ještě mlád, neumí si vytvářet vlastní názor... on jednou dospěje...

-Alena-

Re: Inu co je veřejnoSprávní televize,:
Autor: Haf Datum: 6.12.2007 22:12

Ale to je přece jasný - veřejnoprávně znamená jen jedno - veřejně znamená právo vybírat povinně placené konc, poplatky a právně znamená vysílat si, co chce, jako nástroj různejch dalších plátců, případně v jejich zájmu - viz zelení a pořady mediálního žoldáka Moravce před volbama ! A taky právo sdružovat normalizační zmetky a z vybranejch peněz je štědře platit !

Re: Re: Strana zelených:
Autor: Haf Datum: 6.12.2007 22:03

Podali jsme žalobu na ČT kvůli volbám a řeší se to dosud !!!

Re: Re: PAN ŠULA LŽE:
Autor: Víťa Datum: 6.12.2007 21:58

Ještě jednou: Ta adresa je moc dlouhá, takže kdo chce vidět, jaký je pan Macháček zbabělec, nechť si do prohlížeče zadá www.jihlavske-listy.cz -> Více blogů (vlevo dole od ankety) -> Starší články -> Starší články -> Neprofesionalita profesionálních redaktorů aneb Ach ta Třebíč! (článek P. Klukana).

Re: Re: PAN ŠULA LŽE:
Autor: David Macháček Datum: 6.12.2007 21:56

ano 2 chlapíci... ale ani jeden z nich nepobíhal s mikrofonem, jak píše pan šula. mikrofon měla v ruce právě ta žena, zvukařka. zkrátka se pan šula v popisu situace netrefil.

Re: Čt může za zvolení Zelených? Netrpíte paranoidní schizofrenií?:
Autor: Haf Datum: 6.12.2007 21:56

1) Róza - voni by mohli psát  ve slově t i pický i tvrdý y

2) ve všech hodinovejch pořadech mediálního žoldáka Moravce byli nasazený zelený, naprosto bez vohledu na předchozí volby, jak říká zákon vo ČT. Protest několika stran dala rada ČT k ledu, návrh soudu na vydání  předběžnýho vopatření si soudy přehazovaly jak horkej brambor.

3) žaloba na neplatnost voleb je stále neřešena, dnes už u ústavního soudu, kterej její řešení protahuje, asi se čeká buď na další volby, nebo až Rychetskej umře.

Takže Róza, štěkáš vedle, jak ta jedle. Pan Šula to napsal seriózně a ještě moc mírně, vo procpání zelenejch do PČR s pomocí medií a zejména ČT 1 není pochyb !!!  Vono Róza vědí  Guvno ! Nebo nechtěj vědět a pak je to jiná....

Re: PAN ŠULA LŽE:
Autor: Víťa Datum: 6.12.2007 21:55

Pane Macháčku, lhář a zbabělec jste Vy!!! Proč jste přestal odepisovat na diskusi na Jihlavských listech (,http://www.jihlavske-listy.cz/blog/2007/10/05/neprofesionalita-profesionalnich-redaktoru-aneb-ach-ta-trebic/) kde Vás jak redaktoři, tak čtenáři usvědčili z toho, že jste v této reportáži udělal chybu? Nejste nic jiného než zbabělý kluk, který neumí přiznat omyl a hlavně to, že poškodil nevinné lidi, kteří si následky Vašich činů budou ještě dlouho pamatovat. MĚL BYSTE SE STYDĚT, VY SVATOUŠKU!!!

Přijďte na soud!:
Autor: Víťa Datum: 6.12.2007 21:50

Ve středu 19. prosince odpoledne bude v budově třebíčského soudu líčení

ve věci František Ryneš versus Lidl a spol. Ryneš společnost Lidl a dvě

další žaluje, že chtěl ty pozemky na Vídeňském rybníku koupit a bylo mu

to právě těmito společnostmi znemožněno. Doufám, že na soud přijede i Česká televize,

aby viděla, že napomáhá osobě, která je zaujatá.

Česká televize má povinnost být bílá:
Autor: kirast Datum: 6.12.2007 21:41

Nevím, která politická strana je nebo v budoucnosti bude bílá. Česká televize tudíž musí být bezbarvá, lépe řečeno nestranná či nestranická, ale jinak souhlas. Ač Netřebíčan, mívám podobné pocity při sledování "veřejnoprávní" televize.

Douč se mateřský jazyk:
Autor: dvd Datum: 6.12.2007 21:22

a potom napiš v čem nesouhlasíš, nějaký protiargument atp. Jinak je to diskuse asi tak na úrovni Daniely Drtinové.

Re: PAN ŠULA LŽE:
Autor: dvd Datum: 6.12.2007 21:20

No já nevím: 3 lidé = 2 muži (tj. 2 chlapíci) + 1 žena

A co když ten Šula nelže? Neberte si to osobně, ale přeci jenom jste z té ČT  a věřit České televizi je poněkud naivní.:-D

Čt může za zvolení Zelených? Netrpíte paranoidní schizofrenií?:
Autor: Rosa Datum: 6.12.2007 21:15

A ještě k té nehorázné demagogii, že zelení se dostali do parlamentu kvůli Čt. Tohle může vypustit z huby jen nějaký exaktně vzdělaný paranoidní imbecil. Chtělo by to trochu vyváženou analýzu předvolebního vysílání, než vypíchnout nějakých pět minut. Výtečné na této spekulaci je skutečnost, že se nedá vyvrátit ani potvrdit. Je to typická spiklenecká demagogie. Pane Šulo, vy jste šulda. A díky za propagaci vaší přiblblé webovky. Doufám, že na tom pořádně vyděláte. Pozdravujte kamaráda Neffa.

Klausovská demagogie:
Autor: Rosa Datum: 6.12.2007 21:05

Tento článek je zcela tendenční. Zneuznaný astronom nebyl se svou velkou vědeckou párty v televizi a podívejme se, na co na všechno nepřišel. Dokázal kvůli tomu poslatdo pekel celé vysílání a jeho vedení. Se divím, že se tu takové bláboly zveřejňují. To je zase jeden z investigativních novinářů tipu Breziny. Tipická Klausovská demagogie. ;-P

Račte prominout:
Autor: dvd Datum: 6.12.2007 21:02

při vašem (v)zdělání, ale nejdřív si zjistěte něco o stranické příslušnosti jednotlivých představitelů Třebíče a pak se vyjadřujte. Takhle jenom ukazujete, že o věci víte houbelec a jen se musíte předvádět.  ;-P

Re: Re: Konfidenti, hysterky a mesiáši.:
Autor: karel Datum: 6.12.2007 20:50

Proč tolik zloby. Tady je to diskusi.

Re: Re: Může:
Autor: Frank Datum: 6.12.2007 20:35

A objektivitu budou posuzovat modří ptáci, že?

Re: PAN ŠULA LŽE:
Autor: Frank Datum: 6.12.2007 20:33

Pane Macháčku, nedejte se odradit. Jestli si Šula myslí, že diváci ČT jsou idioti a on jim musí analyzovat obsah vysílání, je to jeho věc. Je zajímavé, jak se potrefené husy ozvaly. A že jim to na radnici pěkně funguje ODS s ČSSD. Jak se můžou dostat k prachům, umí se domluvit.

Re: PAN ŠULA LŽE:
Autor: karel Datum: 6.12.2007 20:26

Někdo těm lumpům na radnicích a v parlamentu, co si myslí, že jim všechno projde, musí ukázat, že na ně taky dojde.

Re: Konfidenti, hysterky a mesiáši.:
Autor: Frank Datum: 6.12.2007 20:20

Mohl byste spáchat sebevraždu.

Re: PAN ŠULA LŽE:
Autor: Mjr terazky Datum: 6.12.2007 20:18

Pane Macháčku, děkuju a pokračujte...