19.6.2019 | Svátek má LeošDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


IZRAEL: Nezkrotný ministr v izraelské vláděŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 108, poslední: 2.11. 2006 22:16, přehled diskusí

chrchelko:
Autor: cink! Datum: 2.11.2006 22:16

spis to vypada, ze chrchelka ma nejakou nezdravou obsesi onim "Petrem". Pokud je to ten samy, co se podepisuje Boutros, tak ten je na chrchelcim serveru predmetem sledovani podrobnejsiho nez od domovnich duvernic a na jinem webu zase juchelka-chrchelka zadoni Petra o rande:

"Petře, neblbni, neodcházej, život je příliš krátký, než si jej kazit malichernými serverovými spory...

Koncem října (20-26, předběžně) budu s největší pravděpodobností v SF (Moscone), takže si o tom můžeme u skleničky pokecat, pokud ovšem nemáš 'něco lepšího'... "

Spis to vypada na zhrzenou lasku chrchelci, snoubici se s periodickym nedostatkem psychofarmatik a vrozenou sprostotou Alexije Zjutahu.

Alexi, chovate se doopravdy jako male dite:
Autor: Martin Datum: 2.11.2006 10:30

tim jak se vztekate a odmitate jakakoliv pravdiva fakta odporujici vasi protizidovske nenavist. Za takovou nenavist ke Statu Izrael se "nestydi" uz ani Bin-Laden ci ruzne nacisticke skupiny. A dale velmi detinske od Vas je,ze musite mit vzdy za kazdou cenu posledni slovo.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: docela sympaticky hoch:
Autor: kopretina Datum: 2.11.2006 9:26

Ano, to je pravda, jen dějiny (nebo Bůh) rozhodne, kdo vyhraje. My svými plamennými diskusemi NIC nezmůžeme, vy máte svůj názor a já zas svůj.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: docela sympaticky hoch:
Autor: kopretina Datum: 2.11.2006 9:24

A vy vážený pane, nevymažete zločiny muslimských extrémistů a muslimských režimů. Naopak proti Izraeli štvali jen komunisti, celý východní blok se stavěl proti Izraeli, naopak USA, Kanada, Austrálie se staví na stranu Izraele.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: docela sympaticky hoch:
Autor: Alex Juchelka Datum: 1.11.2006 23:17

Zionistickou propagandou smrt těch stovek Libanonců a ostatních obětí Israele nevymažete... To fungovalo kdysi, dnes se již svět Israelem obalamutit nedá. A to je dobře a dlouhodobě to může být pro Israel jen prospěšné...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: docela sympaticky hoch:
Autor: Alex Juchelka Datum: 1.11.2006 23:13

Každý brání své lidi a svou zem. Uvidíme, kdo vyhraje... :-/

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: docela sympaticky hoch:
Autor: kopretina Datum: 1.11.2006 22:35

Izrael brání své lidi a svou zem. Co je ostuda na tom, bránit své lidi?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: docela sympaticky hoch:
Autor: Alex Juchelka Datum: 1.11.2006 21:52

"...Izrael je nejvyspělejší stát na BV..."

O to je to větší ostuda. Obávám se ale, že i kdyby se začal zítra chovat, tak jak by se na takový stát slušelo a přestal se vměšovat do amerických záležitostí, bylo by pozdě... :-(

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: docela sympaticky hoch:
Autor: kopretina Datum: 1.11.2006 21:33

Ano, já na rozdíl od Vás vidím lidi na obou stranách. 29.11.1947 UN rozhodly rozdělit Svatou zem mezi Židy a Araby, Jeruzalém měl mít mezinárodní statut, Arabové odmítli a vyprovokovali občanskou válku, v literatuře psaná jako "Nevyhlášená válka"-listopad 1947/konec dubna 1948. Při arabských nájezdech na židovská společentsví zemřelo 1.800 Židů. Po vzniku Státu Izrael (14.5.1948) byli Židé napadeni 5 arabskými armádami, mnohem početnějšími a lépe vyzbrojenými, začala Válka za nezávislost (15.5.1948/podzim 1949), zabito 6.500 Židů ze strany Arabů, Židé se ubránili a Válku za nezávislost, za svobodu a důstojnost vyhráli, Židé se bránili v Sinajské válce, Šestidenní válce, jomkupurské válce...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: docela sympaticky hoch:
Autor: kopretina Datum: 1.11.2006 21:28

Přesně tak.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: docela sympaticky hoch:
Autor: kopretina Datum: 1.11.2006 21:27

Hizballahovci bombardovali Izrael raketami naplněné kuličkovou náplní, teroristi z Hamasu a Hizballahu se odpalují v izraelských městech, školách, ješivách, diskotékách, restauracích. Omyl. Nejdemokratičtější je Stát Izrael. Libanon, že je demokratický? Ale jděte. To by netrpěl na svém území teroristickou bandu z Hizballahu a byl to on, kdo začal bombardovat Izrael a kdo unesl izraelské vojáky z izraelského území. Sionismus je naprosto legitimní hnutí, to je jako kdybych tvrdila, že islám patří na smetiště dějin, také by to bylo rasistické. Nevím sice o pedofilních diplomatech, problém s pedofily však mají i Nežidé, republikánský politik (vypadlo mi jeho jméno), katoličtí kněží atd. Muslimové mají problém s teroristy, radikály s vraždami ze cti (kdy jsou zabíjeny ženy, jen proto, že si odmítnou vzít toho, koho jim klan určí). Můžete se stavět na hlavu, ale Izrael je nejvyspělejší stát na BV, Izrael má nejvíce vysokoškolsky vzdělaných obyvatel, patří ke světové elitě jako USA, Kanada, VB. Izraelská ekonomie funguje nejlépe na BV, izraelský obchod vzkvéta, státní dluh se zmenšuje. O Izrael se nebojte, má bojeschopnou armádu a své území si dokáže ubránit. O případy pedofilní vraždy se udály v Jemenu, odpadlíci od islámu jsou v Iránu nemilosrdně zabíjeni. Takže Vaše ukazování na Izrael a JEČENÍ a BEČENÍ proti němu je už odrhovačka.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: docela sympaticky hoch:
Autor: Alex Juchelka Datum: 1.11.2006 20:41

Neřekl bych přesnější, ale nemám námitek, pokud to chcete nově příchozím na počátku usnadnit... Po nějaké době to ale těm hloubavějším dojde a nebo to ti vyčůranější vědí již dopředu a proto tam jedou. :-/

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: docela sympaticky hoch:
Autor: pbla4024 Datum: 1.11.2006 20:35

Nebylo by přesnější říct, že žijí v Izraeli za Izraelské peníze na Izraelském území?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: docela sympaticky hoch:
Autor: Alex Juchelka Datum: 1.11.2006 20:26

Já to převracím naruby? Zkuste si tedy odpovědět na otázku jak se může Israel 'bránit' s pátou, či čtvrtou nejsilnější armádou na světě a s atomovýma zbraně proti agresi arabských států.

"...Arabové se nikdy nebránili..."

To je čistý antisemitský výrok. Pokud nevidíte v obou stranách především lidi, nemá smysl dále diskutovat. Vy chcet ty lidi poštvat proti sobě, já je chci oddělit a zachránit... :-/

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: docela sympaticky hoch:
Autor: Alex Juchelka Datum: 1.11.2006 20:17

Já proti semitům nic nemám, ovšem značná část současných israelských 'semitů' chodila ještě před pár roky po Rudém náměstí. Nyní žijí v Israeli za americké peníze na palestinském území.

Muslimské vlády budu klidně kritisovat, až budou bombardovat Israel kazetovýma bombama a nebo každý týden porušovat mezinárodní israelskou hranici, apd. A do té doby, dokud Israel nevrátí 'muslimským vládám' území, která okupuje, raději počkám i s takovou kritikou. Rovněž nevím o žádných špiónech muslimských vlád, kteří sedí v amerických vězeních nebo jejichž případy se v USA momentálně řeší, neslyšel jsem o muslimských pedofilních diplomatech, apd. Pokud jsem něco přehlédl, prosím upozorněte mě na to. V případě, že jsem se mýlil, vztáhněte prosím mou kritiku automaticky i na tyto muslimské výtečníky. Já bych ale spíše kritisoval naší podporu oněm nedemokratickým muslimským vládám, které nám jdou na ruku, bůhví, jak by to s Israelem dopadlo, kdyby všude kolem nich byla demokracie... Libanon je nejdemokratičtější z okolních států a podívejte, jak dopadl, atd., atd. ZIonismus patří na smetiště dějin - vlastní vinou. :-/

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: docela sympaticky hoch:
Autor: kopretina Datum: 1.11.2006 19:07

Omyl. Izrael se brání arabské agresi a před vyhlazením. Opět vše převracíte na ruby. Arabové se nikdy nebránili, vždy jen vedli útočné války proti Izraeli.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: docela sympaticky hoch:
Autor: kopretina Datum: 1.11.2006 19:06

To je to nejhorší, když tvrdíte, že Izrael nepatří na BV-to už je antisemitské. Izrael jednoznačně patří na Blízký východ, území Eretz Jisrael patří Židům a Židé si jej mají právo bránit.

Arabové mají 22 států již a pro Židy je Svatá země mnohem více než pro Araby, Jásir Arafat jasně prohlásil, že není žádný palestinský národ, ale pouze arabský, rozprostírající se od Atlantiku po Rudé moře, " Z arabského pohledu člověk nemluví o hranicích, Palestina je jen malý bod ve velkém arabském oceánu a náš národ je arabský, rozprostírá se od Atlantiku až k Rudému moři... Zajímavé však je, že nekritizujete ani v nejmenším muslimské vlády, to mě také velmi překvapuje. Vaše běsnění proti Izraeli už zní jako odrhovačka. Izrael má jednoznačně morální právo žít a zabíjet nepřátelé (kteří jej chtějí zničit) v obraně, to je právo každého národa.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: docela sympaticky hoch:
Autor: Alex Juchelka Datum: 1.11.2006 18:06

Arabové se pouze brání israelské agresi. Israel okupuje arabská území, ne naopak...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: docela sympaticky hoch:
Autor: Alex Juchelka Datum: 1.11.2006 18:04

napadám pouze určité aspekty Israelské politiky a antisemitou jsem zde za tuto kritiku byl nazýván i před Libanonem.

Po Libanonu je jasné, že Israel ve své současné podobě na SV nepatří. Jestli se zreformuje, nebo bude odstraněn násilím není podstatné. Já jsem nabízel ke zvážení třetí, mírovou a dobrovolnou cestu, neboť, přiznám se, v nějaké reformy ze strany této arogantní entity dnes již nedoufám a na SV již bylo i tak dost mrtvých...

K zásadní kritice Israele mě ale přimělo hlavně jeho chování a ovlivňování politického dění v USA. To prostě trpět nelze a i kdyby se v budoucnosti narodilo v Israeli dostatečné množství slušných lidí a současná nepřípustná politika vůči sousedům Israele by přestala, negativní vliv Israele na USA musí být jednoznačně zcela potlačen. To je pro další vývoj USA nezbytné...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: docela sympaticky hoch:
Autor: kopretina Datum: 1.11.2006 17:59

A ještě jedna poznámka opak je pravdou. Naopak zájem o vystěhování roste z palestinské řady. 32% veškerých Palestinců  se chce vystěhovat, mezi nimi i křesťané, kteří nemůžou snést teror a útlak Hamasáků.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: docela sympaticky hoch:
Autor: kopretina Datum: 1.11.2006 17:51

Opět demagogická odpověď. Naopak každý slušný Žid volí Izrael za svůj domov, území ERETZ JISRAEL patří jednoznačně Židům a k fašimu mají blízko jedině radikální islamisté, pan Bush užil termín islamo-fašisté. Izraelci se jen brání vyhlazení, to byste chtěl, aby se Izraelci nechali VYHLAZOVAT ze strany radikálních Arabů, Izrael je jednoznačně demokratický stát a patří k nejvyspělejším státům na BV, izraelští vědci a izraelské univerzity patří rovněž k nejlepším.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: docela sympaticky hoch:
Autor: kopretina Datum: 1.11.2006 17:47

Ne nemyslím, Izrael je kritizovatelný, stejně jako USA, arabské země, Evropa atd. Jenže vy napadáte Stát Izrael jako takový, kdybyste kritizoval určité aspekty izraelské politiky (jak to řada Izraelců činí, včetně Jehudy tak je to legitimní) Omyl, lžete vy, jako všichni tzv. antisionisté. To, že zemře míň Izraelců, ukazuje na schopnosti IDF bránit své občany.Izraelci si na rozdíl od radikálních Arabů cení života, neposílají se odpalovat do restaurací, aby zabili co nejvíce civilistů, takovou kulturu hájíte?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: docela sympaticky hoch:
Autor: Alex Juchelka Datum: 1.11.2006 16:16

Žádný slušný Žid by takové judeo-fašisty, kteří stojí v čele Israele nikdy nevolil. S tím na mě nechoďte. Buďto má většina obyvatel v Israeli sklony k fašismu a nebo to nejsou Židé. Dneska má demokracie plnou hubu kdejaký okupant... :-/

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: docela sympaticky hoch:
Autor: Alex Juchelka Datum: 1.11.2006 15:59

Ne, lžete Vy (jako ostatně všichni zionisté), najděte si na webu čísla zabitých a poměr civilistů vs. bojovníků/vojáků...

Rovněž - zamyslete se nad tím, co je to za 'kulturu', která odmítá jakoukoliv kritiku a má potřebu okamžitě osobně útočit na kritiky pomocí absurdních nálepek... Nebo si snad myslíte, že je Israel nekritisovatelný? ;-D;-D;-D

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: docela sympaticky hoch:
Autor: kopretina Datum: 1.11.2006 15:46

Izrael je demokratický stát, stejně jako USA, Kanada, Austrálie atd.A vaše antisemitské zanícení mě doopravdy udivuje. Nedemokratické jsou Jemen, Irán, Irák, KLDR, Čína, Lybie, Egypt, Alžírsko atd.

Re: chrchelko:
Autor: Alex Juchelka Datum: 1.11.2006 15:45

Bůh je mým svědkem Petře - kdybych věděl, co to s tebou udělá, tak jsem tě tenkrát neopustil!

Rozhodně by bylo lepší předstírat, že jsem další naivní neokonský trouba, než dneska s bolestí sledovat pokřivenou, otylou bytost, zmítanou vztekem a uraženou ješitností, opuštěnou a bez zázemí, která 'řeší' své komplexy tetováním, drogama a nesmyslnými výpady na diskusních forech. Jako každý Čech jsem do jisté míry škodolibý, ale všechno má své meze... :-/

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: docela sympaticky hoch:
Autor: kopretina Datum: 1.11.2006 15:43

Ale zabili. Není to pravda. Samozřejmě, že se Izraelci musí bránit proti vyhlazení a to, že nezemřelo tisíce civilistů je zásluhou IDF (dokáže bránit své občany), varovným zařízení (zavčas varovali Izraelce, aby se schovali do krytu), já Alexi nikoho nenapadám. To pouze vy antisemité máte zapotřebí lhát a odmítat jakákoliv pravdivá fakta. Židé v USA i křesťané za Izraelem stojí. Podle průzkumu si většina Palestinců (66% nepřeje mír s Izraelem), to potvrzuje, co říkala velká dáma paní Condy Rice/ová: je těžké chtít po Izraeli, aby jednal s někým, kdo ho chce zničit. Izrael je schopný ubránit své území a své lidi, nechápu, proč Vám to vadí.Stát Izrael je garancí přežití ohrožených Židů kdekoliv na světě.

chrchelko:
Autor: cink! Datum: 1.11.2006 15:06

s chrchelkou se nediskutuje, ta se utira na rohozce z bot

chrchelko:
Autor: cink! Datum: 1.11.2006 15:02

s chrchelkou se nediskutuje, ta se utira na rohozce z bot

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: docela sympaticky hoch:
Autor: Alex Juchelka Datum: 1.11.2006 12:41

V Israeli nemůže být demokracie už pouze z toho důvodu, že židé by si nikdy demokraticky nezvolili vládu, která cílevědomě páchá taková zvěrstva na svých sousedech. Už samotná definice Israele v sobě obsahuje aparthaid. Do Jižní Afriky rovněž emigrovala spousta Čechů s vidinou lepšího života. To ještě neznamená, že to byl spravedlivý, demokratický systém.