17.6.2019 | Svátek má AdolfDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


SPOLEČNOST: Memoriály holocaustu a antisemitismusŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 295, poslední: 3.11. 2006 1:23, přehled diskusí

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TRAGICKÉ OSUDY MNOHA IZRAELCÚ, autor Břetislav Olšer napsal autentické osudy mnoha Izraelců:
Autor: kannauj Datum: 3.11.2006 1:23

;-D Exulante zacni hledat pravdu o Romech,pak teprve muzes posuzovat !!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TRAGICKÉ OSUDY MNOHA IZRAELCÚ, autor Břetislav Olšer napsal autentické osudy mnoha Izraelců:
Autor: kopretina Datum: 24.10.2006 23:54

Ano, s tím se dá souhlasit, jákákoliv morální či duchovní práva jsou na nic, pokud si to právo nedokážeme udržet, to je pravda.

Re: Re Jste obyčený lhář Aurelie:
Autor: kopretina Datum: 24.10.2006 23:52

a k tomu hulvácký idiot.

Re: Skeptiku lžete, musíte být hodně:
Autor: kopretina Datum: 24.10.2006 23:51

starý, jakou histirii myslíte, tu předhazovanou od bolševiků, ale jdetě, FUJ. Já mám nastudovanou moderní pravdivou historii narozdíl od Vás, čtěnáři Rudého práva.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nejzajímavější na tom je:
Autor: kopretina Datum: 24.10.2006 23:45

Židé mají historické právo na území Eretz Jisrael, je to jejich země, mají jak jsem psala morální, duchovní a nezpochybnitelné právo žít na svém území.

A jinak arabští občané Izraele jsou mnohem svobodnější než-li Arabové v Sýrii, Egyptě atd. Řada Arabů utekla ze Svaté země kvůli výzvám Arabů,to má MRKEW pravdu, slibovali jim, že Židy zaženou do moře a ono ejhle, Židé se ubránili.

obsílka:
Autor: skorostarik Datum: 24.10.2006 16:17

Nechci být malicherný, ale nebylo to pozvánka na Bezirkhauptamt, tedy na Okresní hlavní úřad, místo na okresního hlavního kapitána, tj. Bezirkhauptmann ?

Re: Re: Re: Nenávist ani s holocaustem nevymrela:
Autor: kopretina Datum: 23.10.2006 23:59

Alexi, já jsem Vám vaše lži mnohokrát vyvrátila, to že máte klapky na očích je jen váš problém, vážený. Divím se, že Vás tobaví do omrzení omílat zde nenávistnou židobijskou propagandu. Naštěstí stále více lidí chce vidět pravdu, ne jen nenávistnou propagandu ala Rudé právo.

Re: Byla to děsná doba. :
Autor: kopretina Datum: 23.10.2006 23:51

Jo to byla, milá Zuzano. Přesto se najdou lidé, kteřé litují, že to ti nacisti "nedotáhli do konce", jinými slovy, že nevybili všechny Židy.

Re: Re: Re: Končím s debatováním:
Autor: kopretina Datum: 23.10.2006 23:18

No arabské země mají možnost zvelebovat, mají ropu. Izrael vše dokázal svou prací a pílí.

Re: Re: Končím s debatováním:
Autor: Vojta Datum: 23.10.2006 22:01

Před masovou Židovskou imigrací o chleba, natož dynamit a zbraně, žebrat nemuseli.

Když pominu jejich neschopnost, tak chápu, že je značně demotivující zvelebovat něco, co mi kdykoli může zbořit izraelský tank ve svém tažení proti teroristům.

Mimochodem, vnímáte slovo "mohamedán" jako nadávku?

Re: Jací "izraelští zločinci":
Autor: kopretina Datum: 23.10.2006 21:44

Přesně tak.Díky za rozumné příspěvky pane Historiku, doufám, že dostuduji a budu také historik. Přísahám, že stejně jako Vy, budu rozšiřovat světlo pravdy.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nenávist ani s holocaustem nevymrela:
Autor: kopretina Datum: 23.10.2006 21:14

Alex Juchelka čte Mein Kampf či Protokoly sionských mudrců. Já jsem mu mockrát doporučila např. Dílo Martina GILBERTA-Izrael dějiny či Paula JOHNSONA-Dějiny židovského národa, to jsou regulérní díla, ne jedovatá naci-bolševistická protožidovská propaganda.

Izrael má morální právo žít i zabíjet v sebeobraně:
Autor: kopretina Datum: 23.10.2006 21:12

V rámci současným diskusí o legitimitě obranných vojenských operací proti teroristům z Hizballahu dochází k neuvěřitelné dezinterpretaci významu slov jako útočník, obránce, agresor. Především ze strany evroské levice můžeme slyšet výzvy jako zastavte palbu. Tento vůlgární pacisfismus a primitivní appeasement nevtjadřuje touhu po vyřešení konfliktu a už vůbec ne nastoletní spravedlnosti.Právo žít jako svobodný člověk není bohužel samozřejmonstí současného světa.Právo žít je přdevším morálním právem a zárověň ukládá morální povinnost bránit vůči tomu, který toto právo respektovat nechce.Je až skandální, jak je Izrael hanoben, usurpován do role agresora. Izrael je v podstatě jediným ostrůvkem svobody na Blízkém východě, paradoxně si to uvědomuje i většina lidí přející si zničení Izraele.Žádný předtsvitel okolního muslimského státu nemůže říci, že by žil lépe a svobodněji, než-li lidé v Izraeli.Jejich režimy jsou programově nastaveny na omezování lidských svobod, nábožesnké netoleranci, kdyby Stát Izrael neměl dobré zbraně, statčnou a bojeschopnou IDF tak by nežil.Ať se to někomu líbí nebo ne, Izrael má morální povinnost zabíjet své nepřátele. Je tu i další aspekt, před WW2 bylo Hitlerovo Německo subjektem mezinárodního práva, které málem vyhladilo židovský národ, stejně tak i řada států bohuželpodporuje islámský fundamentalismus a terorismus, Izrael je jednoznačně vojensky silnější (zatím) a rozhodně morálně silnější. Právo a spravedlnost je na straně Izraele.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro všechny, kteří jsou proti vzniku státu Izrael.:
Autor: kopretina Datum: 23.10.2006 21:01

Ano, já to chápu. A jednoznačně obhajuji Židy v morálním a nezpochybnitelném právu na sebeobranu.to zkuste vysvětlit místním židobicjům jako "A", Alex Juchelka atd., který by nejraději zahnal Židy buď do plynu a nebo do moře.

Re: Vážený, nejsem muž, tak proč užíváte mužský rod:
Autor: kopretina Datum: 23.10.2006 20:59

Re: Milý kopretino,:
Autor: kopretina Datum: 23.10.2006 20:51

Stalin zlikvidoval boševiky židovského původu již na přelomu 20. a 30.let, vážený. Řada bolševiků bylo Rusů, Kalmyků, Gruzínců (Stalin, Berija...), hezky to zamlžujete. Kvůli pár židovským zločincům, nemůžeme vyhlazovat národ, vážený!!!

Ze stejné logiky bychom mohli vyhlazovat Araby z důvodů že řada z nich je teroristů, nebonás Čechy (kvůli Gotwaldovi, Urválkovi, Zápotockém...), divná logika že, btw. nejsem Židovka, jen nesnáším primitivní antisemity a židobijce, vážený, jako kterékoliv jiné rasisty.

Re: Re: Re: Dnes vyvolává antisemitismus i Izrael:
Autor: kopretina Datum: 23.10.2006 20:46

Nesmysl, Židé žijí jen díky statečné IDF.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nenávist ani s holocaustem nevymrela:
Autor: kopretina Datum: 23.10.2006 20:45

Vy ste nepřinesl žádné argumenty, vážený! Izrael nepáchá zločiny, jen se brání bestální muslimské agresi, vážený!!!

Re: Re: Re: to jsou ale hovadiny.:
Autor: kopretina Datum: 23.10.2006 20:42

Píšete hovadiny vážený!! Izraelci se jen brání bestiální agresi.

Re: Milý A-ve stalinských koncentrácích zemřelo i tisíce Židů:
Autor: kopretina Datum: 23.10.2006 20:40

Jstěže byli komunisté židovského původu, ale proč to vypichujete, byli komunisté ruského původu, gruzínského původu (soudruh Stalin), kalmyckého původu atd.Ve stalinských koncentrácích zemřelo i tisíce Židů, Stalin zlikvidoval veškeré bolševické kádry židovského původu... a komunisté proti Státu Izrael běsnili a zarputile podporovali Araby, vážený, btw. nejsem Židovka, vážený, jen nesnáším primitivní antisemity a židobijce vážený.

Kvůli pár židovským zločincům bychom měli jít na pogrom? Ze stejné logiky bychom mohli vyvražďovat i Araby z důvodů, že řada z nich je teroristů, hloupá logika, že???

Re: Re: Re: Končím s debatováním:
Autor: kopretina Datum: 23.10.2006 20:36

No a Izraelci říkájí, že je nutné skončit z arabským terorismem.

Re: A ještě obecně, byl to tuším Karel Čapek, který roku 1938:
Autor: kopretina Datum: 23.10.2006 20:35

Přesně tak.

Re: Re: Re: V rámci pravdy je třeba říci, že zločiny komunistů:
Autor: kopretina Datum: 23.10.2006 20:35

Jste jen nízký židobijec. Židé se jen brání bestiální agresi ze strany radikálních muslimů.Na obranu má nezpochybnitelný nárok.

Re: Re: Re: Reflexe 2. světové války :
Autor: kopretina Datum: 23.10.2006 20:33

Nemáte pravdu Alexi. Izrael se jen brání genicudní agresi ze strany muslimských zemí. Co se týče území Eretz Jissrael tak odjakřiva patřila Židům. Židé zde vybudovali králosvtví již od 13.st př. Kr a i po roce 135 zůstalo ve Svaté zemi 42 židovských komunit, od 11.st. postupně přivandrovali do země Selžukové, křížáci,Arabové, kteří zemi ovládli asi na 400 tet. Mamelukové a od 15.století Osmané. Veškerým vlastníkem půdy byli Osmané, Židé tuto půdu kupovali, platili Osmanům daně,Arabové tak nečinili, z právního hlediska žili na půdě, která jim nikdy nepatřila.

Soudruh Arafat řekl:Z arsbského pohledu člověk nemluví o hranicích, Palestina je jen malý bod ve velkém arabském ocenánu.A náš národ je arabský, rozporostírá se od Atlantiku k Rudému moři a dále.Opakuji, že hranice zde nemají žádný význam,důůležitá je arabská jednota, toť vše.Pro paletisnké Araby nemá Svatá země duchovní význam, je to jen malý bod, kdežto pto Židy má Svatá země,území Eretz Jisrael duchovní význam. Židé mají právo mít svůj stát ve Svaté zemi, jednak z duchovního hledika, druhak z morálního hlediska a za třetí z právního hlediska. A jak byste si to představoval?? Aby se Židé bez boje nechali vyvražďovat od Arabů? Ale jdetě, Stát Izrael má nepochybnitelní právo na jakoukoliv obranu svých lidí, vážený!!! Židé jen nechtějí se dočkat II.holocaustu ze strany radikálních muslimů.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro všechny, kteří jsou proti vzniku státu Izrael.:
Autor: Hanka Datum: 23.10.2006 19:50

Židé se BRÁNÍ. pochopte.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nenávist ani s holocaustem nevymrela:
Autor: Hanka Datum: 23.10.2006 19:45

přečtěte si nějakou seriozní knihu o dějinách izraele, např. Dějiny, z nakladatelství LN.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nejzajímavější na tom je:
Autor: Vojta Datum: 23.10.2006 19:18

ad 5) ještě dodám, že vojenská služba je v Izraeli povinná, a to pro muže i ženy. (S výjimkou Arabů.) Čili prakticky všichni izraelští Židé jsou buď veteráni nebo imigranti (a ti zas mají nárok na podporu pro židovské imigranty.)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nejzajímavější na tom je:
Autor: Vojta Datum: 23.10.2006 19:12

ad 2) Neměli, protože tu žijí po generace dnes. Stejně tak jako Palestinci žili na území dnešního Izraele. To jenom podporuje můj argument, že Židé na Izrael historické právo nemají.

ad 3) Koukněte se na http://www.cactus48.com/earlyhistory.html na otázku "How did land ownership traditionally work in Palestine and when did

it change?" Netvrdím, že nákup půdy Židy byl nelegální, tvrdím, že byl nemravný.ad 4) Podle antisionistických zdrojů je toto omyl. Arabové nevyzývali k emigraci. Palestinci uprchli ze strachu z židovského terorismu. Jeden příklad za všechny - Dar al Jásín (Deir Yasin).

5) Jinak arabští občané Izraele nejsou fakticky rovnoprávní s židovskými. Obecně se třeba ví, že "nemusí" sloužit v armádě. Podle antisionistů je to ovšem tak, že sloužit "nemohou" (nikdo je nenaverbuje), důsledkem čehož je, že nedosáhnou na širokou státní podporu pro veterány. A podobných příkladů podle vzoru Hlava XXII je víc. "Formálně a legálně" je samozřejmě všechno v nejlepším pořádku, nikde žádná zmínka a Arabech nebo Židech.

A ještě obecně, byl to tuším Karel Čapek, který roku 1938:
Autor: Historik Datum: 23.10.2006 13:40

řekl "je to bída vzbuzovat tolik sympatií:" Židé dělají dobře, že se nenechali dotlačit ke kolektivní sebevraždě, ke které jsou "mírotvorci" opakovaně vyzýváni.

Jací "izraelští zločinci":
Autor: Historik Datum: 23.10.2006 13:35

Izraelci si zločiny nemohou dovolit, na rozdíl od muslimů vůbec a muslimských Arabů zvláště.

Těžké státy Izraele na počátku Iom Kipurové války byly mimo jiné způsobeny tím, že s ohledem na západní "veřejné mínění" nemohli udeřit včas jako roku 1967.