19.7.2019 | Svátek má ČeněkDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


ROZHOVOR: Sociální demokraté jsou drzouniŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 112, poslední: 20.7. 2006 21:56, přehled diskusí

soudruh Paroubek a jeho ....:
Autor: POspíšil Datum: 20.7.2006 21:56

Chci jen upozornit na to, že s.Paroubek a špičky  jeho strany poškozují tuto zemi, svým vystupováním,jednáním, nejen ekonomicky , ale i duchovně, kulturně, representativně.

Je to skutečně už žalovatelné.

Když se spočítají hlasy voličů a k tomu  hlasy i jiných -středo-pravicově orintovaných  stran, které se do parlamentu nedostaly, tak je většina  pro orientaci středo-pravicou,  považuji t.zv levici , což je dokázáno historicky , empiricky ,za hnutí, které neprospívá lidské společnosti, neprospívá vzdělání, kultuře,  , spíš bych byl pro označení

na strany společnosti prospěšné a  a pro společnost škodlivé.

Soc. dem  by pak měla podstatně méně hlasů  a když se odečte vliv KSČ, kterou mnozí  označují za zločineckou organizaci, pak by s. Paroubek  měl raději vrátit  Do Ráje. .

Re: Re: Re: Dobrý den:
Autor: Pepa Datum: 20.7.2006 14:21

Kobylko Lajdo, zrovna jsem si říkal - jak by asi v porevolučním zmatku tu situaci zvládali socani??? Naštěstí museli být v opozici. Taky jsem někde slyšel, proč je v jejich straně taková lůza neinteligentní - když se po rozpadu OF politici drali za mocí, tak ti lemplové se nedostali dál, než do opozice.

Re: Re: Re: Re: Neměl jsem iluze o inteligenci pana Topolánka!:
Autor: Pepa Datum: 20.7.2006 14:05

Jsi opravdický VETERÁN - řekl bych funcionářů minulého režimu

Re: Re: to jamo:
Autor: ostravak Datum: 19.7.2006 22:51

Už nehul, wole! Bo motaš blbe dřysty!

Re: Re: Re: Neměl jsem iluze o inteligenci pana Topolánka!:
Autor: Veteran Datum: 19.7.2006 22:06

Jde panu Topolánkovi aspoň ten tenis?

Re: Re: Re: Neměl jsem iluze o inteligenci pana Topolánka!:
Autor: Kobylka Lajda Datum: 19.7.2006 22:01

Ihahaha! Na to já mám nozdry! Dík za přesnou informaci. Ale za zvířátka prosím, neurážejte vola, je užitečný! Ihahaha! Kopytem sem-kopytem tam!:-D:-D:-D

Ty odpovědi p. Topolánka:
Autor: Tomáš X. Datum: 19.7.2006 21:34

se mi zdají přiměřené, otevřené a nesvědčí ani o chytosti ani o hlouposti. Pan Topolánek mluví otevřeně a je mi sympatické, že kandidát na šéfa správcovské firmy, která má spravovat tento stát nemluví nesrozumitelným jazykem a nemlátí prázdnou slámu a nešíří marketingové kecy. Kdyby se mnou takto mluvil člověk, který se mi má starat o barák nebo o auto, tak bych neměl pochybnosti. Ze stejného důvodu nemám pochybnosti ani o Topolánkovi kandidátovi na premiéra. Může mi někdo vysvětlit jaký je rozdíl mezi důvěrou v kandidáta na premiéra a mezi důvěrou v majitele autpservisu, kterému chcete svěřit Vaše auto? Já principiální rozdíl nevidím. Paroubkovo firmě bych nesvěřil ani odvoz odpadu.

Re: Re: Re: Re: Ani teď, ani v případných nových volbách . . .:
Autor: levap Datum: 19.7.2006 19:38

Jsi hňup! O žádné nadávky nešlo.

Re: Dobrý den:
Autor: PetrM Datum: 19.7.2006 19:17

Trochu jízlivě bych poznamenal, že návrat bolševické lůzy zpět znamená zařazení do Evropy, ale na to se asi oba díváme jinak ;-)

Re: Re: Neměl jsem iluze o inteligenci pana Topolánka!:
Autor: Ladislav N. Datum: 19.7.2006 17:32

"JH" je "chráněná značka" - synonymum rudé hlouposti. Je zbytečné se vzrušovat kvůli volovi...

Re: Bio-Lihovy dum:
Autor: Ladislav N. :-))) Datum: 19.7.2006 17:29

Bio-lihový dům sebere socanům exekutor, až budou muset zaplatit dluhy včetně sankčních poplatků, k nimž se zavázali při podpisu smlouvy s právníkem, co jim Kdysilidový dům vybojoval na státu... ;-P

Re: Re: to boto:
Autor: Xaver Datum: 19.7.2006 16:57

Socani uz nemaji Lidovy, ani Lidovy, ale Bio-Lihovy dum. Stejne ho ale budou prodavat, kdyz se budou stehovat do te Ruzyne.. ;-D

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ani teď, ani v případných nových volbách . . .:
Autor: jirka.s Datum: 19.7.2006 16:45

Nerozumíš. Kdepak se to asi tak dělají tvrdé vředy?

Re: Re: to boto:
Autor: Kobylka Lajda Datum: 19.7.2006 16:11

A v něm ožralce Zemana, Jandáka, Parub si také bezpochyby lízne, i když to prokládá utopenci. Ožralců je všude dost - např. nějak utichla aféra s Dolejšem, neb šel ze schůze ožralý.  Také Škromach, jehož sídlo je na jižní Moravě, vypadá permanentně jako "pod vlivem". Tak blbě se stále tlemit všude a za všech okolností - střízlivý člověk nedokáže. Takže LIHOVÝ DUM KSČSSD.:-D:-P;-D;-) Ať žije, kdo pije.  Jen neduživý Sobotka (financ) si asi moc necucne. Ale třeba se naučí.:-((Y)

Re: Re: Dobrý den:
Autor: Kobylka Lajda Datum: 19.7.2006 16:02

Měla jste Vy v převratných dobách nějaký smysluplný nápad či návrh, jak uspořádat stát a jeho socialistické hospodářství  po 40 letém drancování a uvádění falešných čísel? Proč jste jej nepřednesla, neangažovala se osobně v některé straně či spolku? Teď Vám zbylo jen ubohé nadávání a odsuzování. Já jsem v kuponovce uspěla. Chce to myslet hlavou, ne kopytem!

Re: Re: o mandátech:
Autor: bubu Datum: 19.7.2006 15:58

Drahý příteli, vládu schvaluje parlament do té doby, než podá demisi - ať již proto, že dostane nedůvěru, nebo odstoupí sama - a prezident ji přijme. Ne proto, že se to nelíbí předsedovi strany, která po volbách získala nejvíce hlasů. Žádný větší mandát zatím Topolánek nemá. Vláda dostala důvěru ve sněmovně minulé, žádná dalšíé sněmovna jí nedůvěru nevyslovila, ani neodstoupila sama. Tudíž vládne dále. Že je prezident volen i senátem mi samozřejmě neušlo. Imbecilní výklad kladete do souvislosti s topolánkovštinou - zas natolik bych vůči p.Topolánkovi kritický nebyl. Pouze jsem nahlížel na jeho výroky ze strany opačné.   

Re: Re: Dobrý den:
Autor: Kobylka Lajda Datum: 19.7.2006 15:58

Omyl, nejvíce nomenklaturních kádrů nalezlo v r. 1990 do ČSSD a k tomu i ti, co byli postiženi vlastní stranou v r. 1968. Jejich uskupení se jmenovalo Levý blok nebo směr  a pak se utopilo v ČSSD. Mám s tím osobní zkušenost.

Re: Dobrý den:
Autor: Kobylka Lajda Datum: 19.7.2006 15:56

R^R^R^VVVVVV>->->-

Re: Re: Neměl jsem iluze o inteligenci pana Topolánka!:
Autor: Kobylka Lajda Datum: 19.7.2006 15:53

JH:  tento člověk chytil úžeh s úpalem a tropickým šílenstvím dohromady, je to člověk zaslepený a bez historické paměti. Spíš se mi zdá, že gottwaldovsko-zápotockovsko-novotnovsko-svobodovsko-husákovsko-jakešovský styl perfektně zvládá jediný imitátor a to je PAROUBEK. Kopytem sem, kopytem tam - ať už zmizí i se svými ctiteli typu JH.(Y)(Y)(Y)(Y)

Re: Neměl jsem iluze o inteligenci pana Topolánka!:
Autor: H.K. Datum: 19.7.2006 15:48

Co tak napsat nějaký věcný argument.  O článku to neříká vůbec nic. Za to o Vás to říká dost.

Pochopitelně by kLaus měl zasáhnout :
Autor: M. Zima Datum: 19.7.2006 15:36

v případě porušování parlamentních principů a řádu, když to neudělá předseda parlamentu. K tomu by ale musel mít přirozenou autoritu, především podloženou vlastními výkony a činy. On se ale při mizerných vlastních hodnotách schovává za autoritu úřadu, což nestačí. A to je ten problém a proto ODS jako odpověď zavedla vzájemnou kontrolu ukazováním hlasovacích lístků "sousedovi", což je stejně ubohé, jako Paroubkův diktát.

paroubek se svemu cestnemu prohlaseni presidentovi jen vysmal, ze je to kus papiru:
Autor: mak Datum: 19.7.2006 15:11

rath se snezi obchazet zakony kde to jde, paroubek zorganizuje kontrolu tajneho hlasovani, paroubek ma prednost pred restituenty stejne jako palas i mladek na nakup pozemku, cssd odmita zaplatit svemu pravnikovi, ktery jim vyhral lidovy dum ............ opravdova ucta k zakonum od spicek cssd

Re: Re: Re: Re: Re: Ani teď, ani v případných nových volbách . . .:
Autor: alfa27 Datum: 19.7.2006 14:56

jaký tvrdý vřed? To je mozek.

Re: Re: Re: Re: Re: Neměl jsem iluze o inteligenci pana Topolánka!:
Autor: alfa27 Datum: 19.7.2006 14:52

Paroubka netřeba skandalizovat,stačí citovat.Ta slova o přesdržce řekl opravdu Jandák,jestli ale autor namítá,že šlo o nadsázku,proč nenamítat,že šlo o nadsázku i u nulové tolerance apod.Paroubek skutečně je jaký je,ale je to dost hrozné.opět jsem kromě výkřiku o shit myšlence pana Topolánka nezaznamenal konkrétní příklad.Patrně toho nejste schopen.Na tom není nic špatného , je jen zábavné,že osoba,která nedokáže formulovat konkrétní výhradu poukazuje na nízkou inteligenci někoho jiného.

Re: Re: Dobrý den:
Autor: Ladislav N. Datum: 19.7.2006 14:47

Možná by bylo užitečnější si vzpomenout, za které vlády se tady všechno zestátňovalo ("znárodňovalo")... ;-)

Re: o mandátech:
Autor: alfa27 Datum: 19.7.2006 14:45

Když pominu, že jste poněkud účelově jednostranný, ta Vás musím opravit v tom,že zkrátka presidenta parlament volí na pět let a jeho mandát tudíž vyprší za pět let.Váš imbecilní výklad by znamenal,že president již dva roky přesluhuje,protože se mezitím obměnil senát.Možná vám to ušlo,ale president je volen i senátem.Zkrátka je to tak zařízeno,že vláda je závislá ze zákona na sněmovně a jejím složení, protože potřebuje důvěru této sněmovny,zatímco president(ale také spousta jiných funkcí) ne.takže topolákovštinou trpíte vy.

Re: Re: Re: Re: Neměl jsem iluze o inteligenci pana Topolánka!:
Autor: JH Datum: 19.7.2006 14:40

Ale nezatemňujte, Vy dobře víte v čem je "inteligence" pana Topolánka - čtěte jeho shit myšlenky a neopruzujte skandalizováním pana Paroubka. Ten je jaký je! Ale Topolánek to je proti němu přeci jen hnůj!

Re: Re: Re: Re: Neměl jsem iluze o inteligenci pana Topolánka!:
Autor: Klemix Datum: 19.7.2006 14:40

když nás nebudete volit dostanete přes držku? a to řekl kdo prosim tě :o))))  Jenom dodám že Jandák řekl, když budete volit ODS dostanete přes držku, ovšem ve smyslu, že se svoji volbou spálí. Takže kdo teda řekl tu tvoji větu?

Re: Kdo je vlastně drzoun:
Autor: JH Datum: 19.7.2006 14:37

Proti tomuto názoru se nedá nic špatného říci- je pravdivý a objektivní - díky!

Re: Re: Re: Neměl jsem iluze o inteligenci pana Topolánka!:
Autor: alfa27 Datum: 19.7.2006 14:34

A konkrétně? myslíte třeba věty,když nás nebudete volit dostanete přes držku? nebo výkřiky o novém únorovém puči?To v tomle rozhovoru není, možná jste četl jiný text.