23.5.2019 | Svátek má VladimírDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


SPOLEČNOST: Zelená se zelená...Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 87, poslední: 22.5. 2006 11:12, přehled diskusí

Re: Nebraňte Havlovi v podpoře zelených.:
Autor: tatina Datum: 20.5.2006 8:36

Ale i za tak krátkou dobu,co působila ve vládě napáchala dosti velké škody.

Re: Zelení:
Autor: babofka Datum: 20.5.2006 8:34

každá změna musí být lepší než spojení komunistické podpory polovičních komunistů, kteří nám vládnou teď...

poděkujte Havlovi:
Autor: Jirka Datum: 20.5.2006 8:32

Pane exprezidente , děkuji Vám že Vašim nesporným vlivem zviditelňujete stranu zelených a ukazujete nám ostatním že je opravdu skvělá strana a jistě i s vaší podporou se dostanou do sněmovny v minimálním počtu, pokud vůbec. Jste jasnozřivý politik ,a ani o tom nevíte. Když už jste v roce 89 se nedokázal vypořádat čestně s spravedlivě s bolševiky tak podporujte stranu zelených dále. Tady se Vám to jistě podaří a zatočíte s nimi po právu. Neboť není příliš velký rozdíl mezi Uhlem a bolševikem a mezi Kuchtovou a Filipem a konečně ani mezi programy tak velký rozdíl není. Děkuji Vám..............................Pane prof Janouchu moc mu to nepřipomínejte a neupozorňujte na jeho konání, mohlo by mu to dojítR^

autor v omylu:
Autor: huhu Datum: 20.5.2006 8:12

pane autore, vy věříte tomu, že Havel, Bursík a spol. prosazují nějakou zelenou ideologii ? To naštěstí nehrozí. Ti se zmocnili SZ proto, aby ji použili jako výtah k mandátům v parlamentu, jako výtah k moci. Pokud se jim to podaří pro koryta půjdou s každým kdo jim je nabídne. Tak jako US-DEU. A pokud se jim to nepodaří tak SZ opustí a půjdou "o stranu" dál" , tak jako v OF, OH, ODA, US,  cesty změn a nadějí.....atd. Tahle Havlova parta žádný program nemá, proto je dnes na okraji politiky i společnosti...

Kotkův hrádek:
Autor: míša mýval Datum: 20.5.2006 8:10

Pan Janouch zřejmě nezná historii Vltavy pod Větřním. Jinak by nemohl doporučovat dnes prát pod Kotkovým hrádkem. Něco takového si souška učitelka Kuchtová nezaslouží, neboť ČOV Rájov je investice vyvolaná stavbou Temelína . Kuchta by si zasloužila vykoupat přímo v odpadních vodách z celulózky. Takže díky Temelínu se můžete procházet po Českém Krumlově aniž byste si museli zacpávat nos, dokonce si můžete ve Vltavě nachytat pstruhy.

ŘEŠENÍ:
Autor: PROROK ELIÁŠ Datum: 20.5.2006 7:29

 NA VEŠKERÝ  BOLŠEVISMUS  METR -  Cibulka  Petr - Volme   PRAVÝ  BLOK   Č,  1 4 .

                                                WWW.CIBULKA.NET

Re: Re: Re: Dusevni mrzak:
Autor: Vanek Datum: 20.5.2006 6:50

Vanek je nezmar

VŠICHNI DOBŘÍ MNIŠI

velmi zajímavé informace!:
Autor: honzak Datum: 20.5.2006 5:31

Takže ty větrníky na jihozápadním pobřeží Švédska nejsou samospasitelné? Že by švedští zelení soudruzi udělali někde chybu?

Myšlenka na vymáchání Kuchtové ve Vlatvě je velmi podnětná. Doporučoval bych, aby před vymácháním předvedla ekologickou vodní dopravu a chvíli koníčkovala kanoi proti proudu. A´t je taky trochu sranda.

A což takhle vymáchat tu Kuchtovou....a ostatní....:
Autor: Rpuť Datum: 20.5.2006 5:18

Re: Re: Re: Proti jádru nic nemám,:
Autor: EVa Datum: 20.5.2006 5:07

To je pravda, vyvážel, z politických důvodů - a na Ukrajině lidi mřeli hladem, protože jim brali i osivo.

Re: Re: Proti jádru nic nemám,:
Autor: Rudla Datum: 20.5.2006 4:49

jistě,veškeré přebytky z Kanady a ameriky.

Nebraňte Havlovi v podpoře zelených.:
Autor: ?? Datum: 20.5.2006 3:49

Zádná z Havlem dříve podporovaných malých stran to nepřežila .... :-DR^

DEKUJI...:
Autor: zalozak Datum: 20.5.2006 3:16

Dekuji. Kez by to adresatovi doslo...

Re: Re: Proti jádru nic nemám,:
Autor: Adonis Datum: 20.5.2006 3:12

On ji dokonce vyvážel - v roce 1947 do ČSR! Jó Sověti, to byli frajeři, ti byli nejlepší!! Za každou cenu...:-/

Re: Velmi dobrý text. Škoda, že je zveřejněn jen na Psu...:
Autor: JAG Datum: 20.5.2006 2:16

Byl včera uveřejněn v Právu, pan profesor byl ale tak laskav a Neviditelnému psu poslal původní, kompletní text.

Re: A pokračování onoho povedeného volebního programu:
Autor: Petr "Imfan" Polak Datum: 20.5.2006 2:15

Brrrr

Re: Proti jádru nic nemám,:
Autor: Neverici Tomas Datum: 20.5.2006 1:56

No dovazel SSSR tu psenici nebo ne?

Proti jádru nic nemám,:
Autor: Volič Datum: 20.5.2006 1:34

i Klaus naštěstí umravnil tupé hlavy a Temelín se dostavěl i když jen polovina.To je však vše co se dá v neckové pohádce autorovi uznat.Jiná pohádka o Leninovi a kolchozech by nebyla? Zelené nerad,ale styl popisu práce zelených ve světě,svědčí o bolševických základech autora.

On byl také ve včerejším Právu.:
Autor: Jiří K. Datum: 20.5.2006 1:29

To jenom do veřejnoprávních TíVí a Rozhlasů takovéto názory nesmí.

Tam naopak každou prasklou pojistku v Temelíně sáhodlouze a hlavně tuze zasvěceně komentuje nějaká jihočeská kuchta, neb je pokaždé oslovena.

Mohli by se opravdu začít řídit těmi svými kodexy.

Re: Re: Dusevni mrzak:
Autor: Volič Datum: 20.5.2006 1:23

Dovoluji si upřesnit,Vaněk je neunavný blb.

Zelení:
Autor: jeff Datum: 20.5.2006 0:54

mohou oslovit pouze ty, kteří chtějí změnu, ale je jim naprosto lhostejné jaká změna je čeká. Havlův případ je specifický, motivovaný chorobným antiklausovstvím a tím i antiodesáctvím.

Velmi dobrý text. Škoda, že je zveřejněn jen na Psu...:
Autor: Ladislav N. Datum: 20.5.2006 0:48

Díky! ;-)R^

Re: Dusevni mrzak:
Autor: jeff Datum: 20.5.2006 0:47

Vanku jsi už únavný blb

A pokračování onoho povedeného volebního programu:
Autor: David Datum: 20.5.2006 0:24

...... osvojování dětí homosexuálním partnerem ... diskuze o adopci dětí homosexuálními dvojicemi.... stoprocentní přerozdělování vybraného zdravotního pojištění mezi pojišťovny ... boj s nelegální imigrací řešit legalizací imigrace... té napomoci tím, že stát se imigrantům postará o bydlení a práci ... speciální úřad pro integraci Romů ... stipendia na rasovém základě (pro Romy) ... oddlužení ze státních peněz na rasovém základě (Romů) .... změny v obchodní politice EU tak, aby podporovala nejchudší země světa ... uvědomují si neschválení EU ústavy a EU rozpočtu jako problém a chtějí to řešit další politickou integrací a rozšiřování EU ... ano vstupu Turecka do EU ... Chorvatsko cíleně nevyjmenovávají jako zemi zralou pro vstup do EU ... problémy s multikulturním soužitím chtějí řešit bojem proti sociálnímu vyloučení a nespravedlivým životním podmínkám..... s terorismem odmítají bojovat válkami či i jen kulturními střety .... jsou pro nahrazení NATO vojsky EU, jsou pro protiamerické postoje EU …. obranou politiku považují za důležitou, ale chtějí přidat peníze na policii (resp. preventivní práci policie) právě z rozpočtu na obranu .... s Rakouskem chtějí výrazně rozsáhlejší vztahy, společné programy a instituce, než s ostatními sousedy; popis plánovaných aktiv s Rakušany (a absence takových aktivit u Poláků, do značné míry  u Slováků a částečně u Němců) jen ukazuje, jak vidí svět a kdo je asi platí. Howk.

Nejde jenom o tu energetiku - aneb program Zelených v kostce:
Autor: David Datum: 20.5.2006 0:23

Zrušíme podmínku minimální účasti 50 % občanů při konání referend, která je diskriminující ..... Prosazujeme zrušení přijímacích zkoušek na střední a vysoké školy ..... vypovězení Úmluvy o potlačování a zrušení obchodu s lidmi **** A dále v textu: daně z motorových vozidel .... zákaz topení uhlím .... daň na všechny uhlíkatá paliva (uhlí, plyn, ...) ... mýtné pro všechny nákladní automobily a na celou silniční síť ... podpora vzniku kartelů výrobců biopotravin .... vegetariánská jídla ve školních jídelnách ... vrazí peníze do vlastního českého výzkumu škodlivosti mobilů .... povinné zálohování jednorázových lahví ... vyrovnávací akce (affirmative action) pro ženy, Romy, invalidy, uprchlíky, cizince .... postavení mimo jiné muslimů na roveň katolické a dalších velkých církví (pochybuji že tím zrovnoprávněním myslí, že ty velké církve omezí jako ty malé) ... Zrušení Úřadu dokumentace a vyšetřování zločinů komunismu (v programu decentně zamlčují, že jde o zločiny komunismu) ... rozmělnění úrovně VŠ tlakem na převážně bakalářská studia ... zkracování pracovní doby ... řada různých daňových výjimek (na podporu toho, co oni považují za důležité) ... typy rodin jsou pro ně m.j. i homosexuální páry, tomu se má přizpůsobit právní řád ... státní půjčky pro rodiny z dětmi i jen z pouhého důvodu finanční tísně ... zrušení dětských domovů ......

Dusevni mrzak:
Autor: Vanek Datum: 20.5.2006 0:19

Estebacke zpusoby spisovatele Jana Benese

zakon zachovani energie:
Autor: dobry Datum: 20.5.2006 0:11

Ani Veskrna ani Kuchtova neznaji zakon zachovani energie, o kolobehu uhliku v prirode nemluve. Janouch se timto clankem zaslouzil o preziti Cechu.