23.5.2019 | Svátek má VladimírDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: ODS volby nejpíš opět nevyhrajeŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 298, poslední: 16.5. 2006 10:20, přehled diskusí

problém je jiný, ale výsledek stejný:
Autor: občan z kraje města Datum: 16.5.2006 10:20

Lidé průměrní a podprůměrní závidí těm nadprůměrným. V socíku záviděli zápaďákům, že se mají líp. Klaus socialismus demontoval a některým to nepomohlo. Teď jsou frustrovaní a nemohou akceptovat zjištění že nejsou žádné "hvězdy", vědí že už úspěšnější nebudou, nemají na to. Takže teď jsou nešťastní, nemohou Klausovi tu demontáž odpustit a chtějí aby se nikdo neměl lépe než oni. Takže by byli radši, abychom se měli špatně všichni ale všichni stejně, nikdo nesmí vyčnívat. Korupce je výmluva, ČSSD je zkurumpovaná násobně a jejím voličům to nevadí, KSČ měla na korupci postavený celý systém (papaláši a spol). Podprůměrní a průměrní lidé si prostě představují spravedlnost tak, že se mají všichni stejně a to chtějí, proto nemá pravice budoucnost, bohužel.

Ach ten Pehe:
Autor: Josef Sláma Datum: 16.5.2006 1:56

Pan Pehe je znám svojí nenávistí vůči Václavu Klausovi i ODS, proto jeho komentáře postrádají jakoukoli objektivitu, nenechme se mást od této osoby jménem Pehe.Vollte ODS-TO JEST LEPŠÍ ŽIVOT.Jde i Václava Klause na Hradě.Mějme rozum.

Jen si ODS nevolte - já si je zase budu klidně volit. Sami jsme svého štěstí strůjci. Ehmm...:
Autor: Pro pana Pehe: Datum: 2.1.2006 14:43

Re: Sympatisanti ODS:
Autor: dino Datum: 2.1.2006 14:10

Nepatřím k lidem, kteří vidí diverzanta za každým veřejným WC, ale řekl bych, že je snadné, velmi snadné prohlásit se v relativní anonymitě inetu (kdo si hledá každé IP, že?) za sympatizanta něčeho, co jinak (třeba) nemohu vystát. Slabší povahy pak anonymita svádí k projevování jejich hlubší, méně kultivované podstaty. A nebo je každá strana jen vzorkem společnosti, ze které povstala, a míra kultivovanosti diskuse pouhým odrazem této? Chce se mi říci - potěš příroda. Přiznávám, že mě tenhle jev taky mrzí, a i když diskuse na Psu vždy víc čtu, než se jich účastním (to by zabralo moc času), v poslední době mě už netěší ani to. Pěkný nový rok všem

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Co dítě,to přídavky,žádné živení úředníků papírováním a vyhrají všichni!:
Autor: ziralek Datum: 1.1.2006 22:09

karliku neplet si pojmy s dojmy.

Re: Re: Re: Re: Re: Co dítě,to přídavky,žádné živení úředníků papírováním a vyhrají všichni!:
Autor: Karlik Blažek Datum: 1.1.2006 22:01

Protože je víc vpravo než strany od ní vlevo. Jde o tzv. relativitu, ale myslím, že s tím si svůj jednoduchý světonázor komplikovat nemusíte.

Re: Číšník se opět projevil!!:
Autor: laik Datum: 1.1.2006 19:38

ten číšník z Ameriky však zná český pravopis!

Re: Re: Re: Re: Co dítě,to přídavky,žádné živení úředníků papírováním a vyhrají všichni!:
Autor: ziralek Datum: 31.12.2005 23:42

a proc tvrdite ze ods je pravicova strana?

Re: Re: Re: Co dítě,to přídavky,žádné živení úředníků papírováním a vyhrají všichni!:
Autor: ziralek Datum: 31.12.2005 23:00

zjistete si neco o tom. jste vedle jak ta jedle. jinak stastny a vesely.

Re: Re: Sympatisanti ODS:
Autor: Karlik Blažek Datum: 31.12.2005 22:52

Chápu, že své postoje nemůžete racionálně vysvětlit. Ještě nikdy jsem neslyšel  Paroubkovce něco racionálně vysvětlovat. Ono s hesly (jako modré straky a mnoho jiných) se příliš polemizovat nedá. Polemizovat se dá s myšlenkou, ale to zřejmě není silná parketa Vaše ani Vašich spolustraníků. 

Re: Re: Co dítě,to přídavky,žádné živení úředníků papírováním a vyhrají všichni!:
Autor: Karlik Blažek Datum: 31.12.2005 22:38

Vy jste opravdu veselá kopa. Chcete říci, že systém monstrózního, socialistického a zlodějského přerozdělování, který je tak drahý, že většinu přerozdělovaných peněz zkonzumuje sám na svůj vlastní provoz, vymyslela ODS?  Systém, který likviduje svobodný trh na straně jedné a vytváří programově obrovský prokorupční prostor na straně druhé nemůže být, vážený pane, dílem pravicové strany.

ODS volby nevyhraje:
Autor: Bene Datum: 31.12.2005 20:07

Souhlasím s názorem pana Pehe. Lidé kteří nepřináší nic nového a pravicovou politiku pojímají tak, že jsou vždy při hlasování proti všemu co není od jejich poslanců je jen slabomyslností. Modrý program je jen výplod těchto lidí. Vždyť také ty unavené namodralé obličeje nemůže volit rozumný člověk. Jsou jen přežilé strhané figuríny -viz Langr,Tlustý, Benda,Němcová atd. se stejnou rétorikou. Proč se stále drží svých vesel je jasné - dobře to vynáší a v tom je celý kámen úrazu. Těmto lidem nejde o pravicovou politiku, ale o velký měšec a tak se na ně budem asi dívat až do jejich smrti. 

Re: Proc nechapou potencialni volici ODS ODS samotne:
Autor: mig Datum: 31.12.2005 19:06

Vy jste opravdu mimo. Píšete: Pehe neříká nic o tom, že ODS dělá něco špatně. -- Četl jste vůbec ten článek, který je celý o tom, co dělala a dělá ODS špatně ? Vy jste mi ale vůl, promiňte!

Re: Re: Tak tohle je postoj "pravičáka" z ODS! :-D:
Autor: Karlik Blažek Datum: 31.12.2005 16:42

Asi máme různé představy ohledně poměru kvality a kvantity. Hovořit tak, abych získal absolventy zvláštních škol není těžké. Pro některé stačí dokonce i guláš. Na rozdíl od Vás jsem toho názoru, že méně může někdy být více.

Re: Tak tohle je postoj "pravičáka" z ODS! :-D:
Autor: Ladislav N. Datum: 31.12.2005 13:41

Lépe odradit potenciální voliče od volby ODS nedokáže ani Paroubek se svým týmem. Měl by vám vyplatit nějaký ten "předvolební bakšiš", osle s modrou srstí! :)

Grafomanií stižené Pehe fandí Pinďourkovi:
Autor: penzista Datum: 31.12.2005 12:37

a proto se stalo úřání otcem myšlenky.

Re: Mě osobně definitivně odvrátil od ODS přístup k CzTeku !:
Autor: Karlik Blažek Datum: 31.12.2005 4:38

Lžete. Váš styl i gramatika prozrazují Vaše levičáctví do morku kosti. A pokud bych Vám přesto uvěřil, že Váš politický názor nebyl ovlivněn policejním masakrem ale zdupanou trávou, myslím, že se svými mentálními limity nemáte a nikdy jste neměl v pravicové straně co pohledávat. Styděl bych se volit stejnou stranu s Vámi.

Re: Mě osobně definitivně odvrátil od ODS přístup k CzTeku !:
Autor: velvet Datum: 30.12.2005 18:59

Pirohy pocházejí odjinud, Pyrrha byste se možná dotkl. ;-)

Mě osobně definitivně odvrátil od ODS přístup k CzTeku !:
Autor: milipa Datum: 30.12.2005 17:51

Protože vlastním pár pozemků byl jsem přístupem ODS k problému zabírání cizího majetku zděšen. Teď bych jim  nedal hlas ani za nic. Prezidenta  jsem si vždy vážil, dnes bych na občana Klause plivnul !! Myslím, že ODS bude mít sice nejvíc hlasů, ale bude to Pirhovo vítěztví.

Re: Co dítě,to přídavky,žádné živení úředníků papírováním a vyhrají všichni!:
Autor: ziralek Datum: 30.12.2005 16:15

nechapu co si tim doslovem myslel? tento system zavedla ods za vlady pana profesora. ods odmita rovne pridavky. drive to vyridila kazda ucetni. dneska, darmo mluvit.

Re: Co dítě,to přídavky,žádné živení úředníků papírováním a vyhrají všichni!:
Autor: Ladislav N. Datum: 30.12.2005 16:11

Všichni nikdy vyhrát nemůžou! :)) A těch peněz, co se kolem toho točí... Vybrat daně, zkontrolovat výběr daní, naplánovat rozpočty, tam chybí, tu přebývá, tamhle náš poslanec potřebuje... Práce úředníků, poštovné... atd. Toť otázka, co je drahé, co levné a co zbytečné...

Co dítě,to přídavky,žádné živení úředníků papírováním a vyhrají všichni!:
Autor: Mohouvyhrát Datum: 30.12.2005 15:57

Kolik peněz schlamstne úřednický aparát na sociální dávky a přídavky na děti, než se ke každému dítěti dostane slabá polovina toho, co by bez úředníků dorazilo v plné výši? A takových úspor se dá najít strašně. Přezaměstnanost na ministerstvech a úřadech je šílená a pak tím trpí rodiny s dětmi a sociálně slabší. Zapomeňte na hesla a berte to prakticky.Každé dítě je na světě a jestli má, nebo nemá bohaté rodiče, tak to nemůže být důvod, aby dostávalo, nebo nedostávalo dětské přídavky a podobně.Kolik parazitujících úředníků se na tom živí a žere peníze těm dětem? Neobstojí:jsou bohatí, nepotřebují, opačně platí že potřební na to doplatí mnohem víc, bez úředníků by měli dvojnásobek. ODSko, vzpamatuj se a vyhraj !!!

Re: Sympatisanti ODS:
Autor: ziralek Datum: 30.12.2005 15:37

jakej pan, takovej kram.

Ideologie má vždy jasno:
Autor: Svetr Datum: 30.12.2005 15:18

I KSČ byla nereformovatelná, ať  ji radili v dobrém či zlém. Politbyro stejně vědělo, že je nejmoudřejší. U ODS je to stejné. Bohužel pro lidi, kteří by si již přáli změnu. Je to škoda. 

Je to jednoduché!:
Autor: PF Datum: 30.12.2005 14:45

Je to strašně jednoduché. Jeden šéf jako zkušený pracovník RaJ pochopil hlubokou moudrost starého vtipu, že když neprosperuje bordel, nestačí vyměnit nábytek; v první řadě se musí vyměnit hm...osazenstvo. Výsledek je vidět na preferencích.
ODS stále jen mění nábytek, profláklé osazenstvo (Hubený a Kurz) vesele nabízejí svoje služby  dál . Skoro se toho června bojím.

Jak jednoduché!:
Autor: PF Datum: 30.12.2005 14:40

Proc nechapou potencialni volici ODS ODS samotne:
Autor: Mimozemstan Datum: 30.12.2005 10:07

Hmm, clanek je to narocny na pochopeni. Problem Vasi argumentace je v tom, ze Pehe nerika nic o tom, ze ODS dela neco spatne. Pehe hodnoti ODS ze strany duvery volicu v program a postoje strany. I kdyby se clanek mel hodnotit z Vaseho pohledu, tak by musel znit: "Proc nechapou potencialni volici ODS". A uz vubec nikomu nevnucuje, co je spravne si myslet.
 
Nakonec Pehe sam Vase vzruseni nad jeho clankem popsal v samotnem clanku. Pise, ze nadsenci pro ODS jakekoliv konkretni body kritiky nepovazuji za neco, nad cim je potreba se zamyslet, ale podle stylu "kdo neni s nami je proti nam".

Re: Sympatisanti ODS:
Autor: Mimozemstan Datum: 30.12.2005 9:45

Musim rict, ze bohuzel si nemuzu vzpomenout na diskusi, kde by se vyskytovalo vetsi pocet prispevku od sympatizantu ODS, ktere by nespadaly do vulgarniho primivismu. Na misto diskuse ve stylu: "co vidim jinak nez Pehe" se "diskuse" zvrtne na obvinovani, vulgarismy a jak vypada Paroubkova zena.
 
Sami priznivci ODS se sami chlubi tim, ze udajne jejich sympatizanti jsou vice vzdelani, ..., bohuzel na vysledkach to neni znat.

Re: Nejlepší důkaz o tom,že to dělám dobře,je kritika protivníka,že to dělám špatně.:
Autor: Ladislav N. Datum: 30.12.2005 2:23

To je tedy pěkná blbost. Kam na ni chodíte?

Re: Sympatisanti ODS:
Autor: bezdomovec Datum: 29.12.2005 23:28

Elektorát sem, elektorát tam. Bolševická pakáž zůstane pakáží a nic originálního v tom nehledejte.