22.10.2018 | Svátek má Sabina


CHTIP: Nemůžem zavřít rakev!

10.6.2017

Zbožný farmář, mající hospodářství, ženu a děti, spokojeně žije na svém pozemku nedaleko Jeruzaléma. Jednoho dne se však kolem přežene ošklivá epidemie a jeho manželka zemře. Farmář se pomodlí a hospodaří dál. Netrvá však dlouho a jeho děti umírají na černý kašel. Ani teď však neztrácí dobrý muž svou víru a smiřuje se s osudem. Proto když se přižene velká voda a zničí mu celé hospodářství, sbalí si zbytek svých věcí do uzlíku, naloží jej na osla a vydává se na cestu. Nedostane se však daleko, když pojednou z čistého nebe sjede blesk a zabije mu osla. To už muž nevydrží, padá na kolena a křičí:
„Pane Bože, co jsem ti udělal, že mne tak trestáš?“
A shora se ozve:
„Ani ti nevím, nějak mě sereš, nebo co.“

Žena měla v posteli milence, když najednou slyšela, jak na příjezdové cestě chrastí štěrk pod koly manželova automobilu. Nezpanikařila a rychle vymyslela řešení - postavila chlapa do kouta, řekla mu, aby se ani nehnul, namazala ho dětským olejem a posypala alabastrovým práškem.Když se manžel podivoval, co to je, povídá mu:
„Drahý, to je socha. Stejnou si koupili Štěrbovi naproti přes ulici a mně se tak líbila, že jsem si řekla, že si ji koupíme taky.“
Tím debata skončila a o soše už nepadlo ani slovo, ani když šli večer spát. Ale chvilku po tom, co žena usnula, se manžel zvedl, odešel do kuchyně a vrátil se se sendvičem a sklenicí mléka. Otočil se k soše a říká:
„Tu máte, vemte si. Já tuhle stál u Štěrbů tři dny v pozoru jako idiot a nedali mi ani sklenici vody.“

Trpaslík přijde do knihovny a ptá se knihovnice:
„Máte knížku o diskriminaci trpaslíků?“
„Horní police.“

Existují tato tři základní nepsaná pravidla:
1.
2.
3.

A jeden proti lidskosti:
Přijde babka do lékárny a přeje si anti-viagru.
Lékárnice se diví: „K čemu to potřebujete?“
„Ále, pro dědka.“
Lékárnice na to: „Vždyť si tady včera kupoval viagru!“
„No jo. Jenže do rána umřel a my teď nemůžem zavřít rakev!“

(Minulá dodávka chtipů od Chechtavýho tygra zde.)

*******************************************

Zásilka pro vodníka (@MikesJenda)

zasilka


Biopiano, nemá žádné éčka (@Velky_Gadzo)

Biopiano

.Diskuse


diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.