19.7.2018 | Svátek má Čeněk


CHTIP: Na co umřela Roubíčkova žena?

4.2.2017

Na smrtelné posteli leží osmdesátiletý milovaný manžel, otec, dědeček. Blíží se jeho poslední chvíle na tomto světě a kolem něj se shromáždila celá rodina, žena, všechny děti, skoro všechna vnoučata a dokonce několik pravnoučat.
Všichni soucitně a v tichu čekají, až přijde ta chvíle. Náhle se dědeček probere a povídá:
„Povím vám, mí nejbližší, své největší tajemství. Já jsem se ve skutečnosti nikdy nechtěl oženit a založit rodinu. Měl jsem všechno. Rychlá auta, krásné ženy, mnoho přátel a tučné konto. Ale jednoho dne mi přítel pověděl: Ožeň se a založ rodinu, protože ti nebude mít kdo podat sklenici vody, až budeš na smrtelné posteli a budeš mít žízeň. A tak jsem se oženil a radikálně změnil svůj život. Večerní diskotéky s krásnými ženami nahradilo sledování seriálů s manželkou. Autem jsem jezdil pro vás, děti moje, do školy a ze školy a na společné dovolené k moři. Peníze z konta se rozplynuly na vaše studia, děti moje. Krásné dny svobody odnesl vítr. A teď, když ležím na smrtelné posteli, víte, co je nejhorší?“
„Co, tatínku náš drahý?“ se všichni ptají.
„Nemám, kurva, žízeň!!!“

Stopuje Smrtka u cesty a po chvíli jí zastaví kolem jedoucí řidič:
„Teta, kam to bude?“
„Ále, jenom kousek, tamhle do tý zatáčky.“

To je samý překvapte ji, ale když uvařím bio lososa a připravím bublinkovou lázeň, tak na mě řve, kdo jsem a jak jsem se dostal k ní do bytu! (@otecfura)

ČT hledá muže, kteří zažili domácí násilí.
Můj manžel si opisuje mailovou adresu.
Asi ho praštím!!! (@danikuli)

Tomáš Garrigue Masaryk se zasloužil o stát. Andrej Babiš ho ojebal. (@dojnice)

„Měl byste si tady na tu zeď něco pověsit pane inženýre, ať není taková holá.“
„Myslíte na moji zeď životních úspěchů?“ (@otecfura)

Skupina Mamas & Papas oznámila vydání reedice svých největších hitů pod modernizovaným názvem Persons & Persons. (@SevcikPetr)

„Poslechni, Karle, na co umřela Roubíčkova třetí žena?“
„Otrava houbami.“
„A druhá?“
„Otrava houbami.“
„A první taky otrava houbami?“
„Ne, to byla proražená lebka.“
„To je divné, že?“
„Ani ne, nechtěla jíst houby.“

(Minulá dodávka chtipů od Chechtavýho tygra zde.)

*******************************************

Babišník japonský (Babiscus agrofertis japonicus L.) V japonštině zvaný Soriako. Parazitická, bezbřeze se rozpínající rostlina. V případě ohrožení vystrkuje pindíka. (@hubacek_jp)

babisnik


Babis se bude na Jančurových autobusech omlouvat novým vizuálem. (@chvojka)

babisjet

.Diskuse


diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.