26.9.2018 | Svátek má Andrea


AUKCE 2017 – výzva pro autory aukčních položek

26.9.2017

Na vědomost se dává, že bude AUKCE 2017 – výzva pro autory aukčních položek

Blíží se tradiční předvánoční aukce. Proto prosím autory, kteří uvažují o přihlášce svých výtvorů do aukce, aby se mi co nejdříve ozvali s nabídkou svých dílek. Každý autor může do aukce přihlásit tři položky.

Velmi chválím stálice dražby, které své položky přihlásily s předstihem (Matylda, H13, Věruška, Jajka, Bláža a další, na které jsem si nevzpomněla) i nováčky (Najt).

Z předběžných přihlášek je zřejmé, že tematický záběr aukce bude opět velmi široký. Neváhejte mi poslat své nápady. Ruční práce a řemesla, usušeniny, šperky, ozdůbky, dobrůtky, svíčky, hry a hračky – zkrátka všechno, co umíte. Pouze v oboru sušených bílých hřibů už mám plno. Směs hub ovšem zatím nikdo nenabídl :-)

Speciální položkou aukce jsou „předměty Zvláštního určení /ZU“, které se vykupují ve prospěch některého ústavu sociální péče (hospic, domov seniorů atd.). Předměty ZU jsou každoročně patchworkové polštářky, které šijí zvířetnické piškdámy. Při aukci na účet jednotlivých polštářků podle svých sympatií připisujeme peníze („vykupujeme polštářky“). Polštářky získá zvolený ústav sociální péče, penězi za vykupované polštářky letos podpoříme LucYnku, která se dostala do velmi obtížné situace (čtěte na Hadech).

V rámci aukce a ZU se koná i tipovací soutěž – tipujeme autorky polštářků ZU. A už mám i cenu pro vítěze tipovací soutěže!

Nabídky včetně názvu a obrazové dokumentace zasílejte, prosím, mailem na adresu renata.eremiasova@volny.cz do 15.10. 2017.

Díky!

RenataE

Pro inspiraci se pokochejte několika loňskými aukčními položkami:

Aukční položky Matylda (pouze kočky)

Aukční položky Matylda (pouze kočky)

Aukční položky Pavla H.

Aukční položky Pavla H.

Aukční položky Yga

Aukční položky Yga

RenataE Neviditelný pes


Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Diskuse


Z. Vave
11:13
26.9.2017

Z. Xerxová
6:42
26.9.2017

počet příspěvků: 2, poslední 26.9.2017 11:13