26.4.2019 | Svátek má Oto


AKCE: 1. jarní kutnohorský knižní týden

23.4.2009 12:05

TOPlistjarní kutnohorský knižní týden

1. jarní kutnohorský knižní týden

Já jsem z Kutný Hory, z Kutný Hory koudelníkův syn - a proto nesmím chybět na 1. jarním kutnohorském Knižním týdnu. Ano, kutnohorská městská knihovna mne pozvala, abych některé mé šílené či ujeté názory a vize ohledně sci-fi a fantasy prezentoval v mém rodišti, a to přímo na můj svátek! (Kdo to neví, fuj, ale pro jistotu: je to 24. dubna, tento pátek.)

K tomu budu mít po ruce kolegu více než zasvěceného - vystupujeme tam totiž s Vladem Ríšou, šéfredaktorem, spisovatelem a lidovým vypravěčem! Takže pořádná akční dvojka, žádný uhňahňaný intoušský pindy, ale kombinované přednášky obsahující jak autorské čtení, popis mého „desatera největších chyb při psaní“, „vzpomínky na budoucnost“ české sci-fi a fantasy, lehký bulvár ohledně naší SF scény - a samozřejmě sem tam recitace mého oblíbeného Gellnera. (Pozor, budu výjimečně recitovat střízlivý, takže by mi mělo být i rozumět.)

Tedy, tímto se s Vladem Ríšou těšíme (nejen) na kutnohorské publikum, které dopoledne (od 10:00) budou tvořit studenti gymnázia (které jsem v pozdních druhohorách absolvoval i já) a odpoledne (od 15:00) lidé, kteří snad dají přednost literatuře a na chalupy a chaty vyrazí až poté…

Váš JWP

(Pro naše sci-fi inťouše: značka JWP představuje ten velkej hlučnej buldozer, co propaguje kvalitní českou a slovenskou sci-fi a fantasy všude, kudy se hrne. Na rozdíl od nich…)

http://www.knihovna-kh.cz/texty/downloads/kniznityden.pdf

JWP


Diskuse


diskuse neobsahuje žádné příspěvky
Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...